PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625690}

Resident Evil

BioHazard
8,7 326
ocen
8,7 10 1 326
Resident Evil
powrót do forum gry Resident Evil

Nadal świetna gra, niestety wymaga posiadanie konsol wii lub gamecube

ocenił(a) grę na 10
Turkisz80

lub emulatora dolphin na pc:)

ocenił(a) grę na 10
hubertus1985

nawet na dobrych maszynach się ścina dlatego polecam kupić gamecuba za 70zł na allusiu:D

ocenił(a) grę na 10
Turkisz80

Najlepsza część całej serii Resident Evil. Przeszedłem wielokrotnie i za każdym razem świetna zabawa murowana ^^.

dominik_saburo

Dokładnie:) Zdobyłem w niej wszystkie bronie i stroje, widziałem wszystkie 8 zakończeń i nadal grałem :) No i ten najwyższy poziom trudności... sama przyjemność :)

Turkisz80

U mnie wygląda i chodzi elegancko na pc, żadnych przekłamań graficznych, dźwiękowych, żadnych crashów, chodzi perfekcyjnie jak etniczna pecetówka ;) ofkoz gram na padzie. To samo RE Zero (obie wersje robiła ta sama ekipa),

Pomyslowy_Dobromir

Twórca wypowiedział się w wywiadzie na IGN że całkowicie zmieniony design i odejście od standardów w RE4 było spowodowane słabą sprzedażą RE remake oraz RE Zero... Ja to bym raczej powiedział że to wina fatalnego pomysłu wydania tych gier na GC, oraz Wii

Turkisz80

Nie zbiednieli. Nintendo im płaciło za tą ekskluzywność.

neo_angin

No wiem, musieli przecież sprzedać jakoś Gacka :)

Turkisz80

Zresztą umowa dalej obowiązuje dlatego tych gier nie ma na PSN i XLA.

neo_angin

Banda skośnych cweli :/ RE4 też miał być tylko na GC

Turkisz80

Ale z tego co pamiętam ekskluzywność była zależna od ilości sprzedanych sztuk.

Większy jest problem z MGS: The Twin Snakes. Tej gry chyba w ogóle nie da się wypuścić nigdzie, bo firma która ją tworzyła należy do Microsoftu. Podobny problem Nintendo miało z Donkey Kong Country.

neo_angin

gra juz ma wyjsc na ps3 w listopadzie tego roku pozdro

ocenił(a) grę na 10
Turkisz80

Racja. Gdyby remake i 0 były wydane też na Pc i Playstation, a nie tylko na GC i Wii sprzedaż byłaby duża.
Wystarczy zobaczyć jak są zadowoleni ze sprzedaży remake i 0 w HD na Pc po tylu latach,
a co dopiero by było jakby te gry wydane zostały w 2002.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones