PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611191}
7,8 725
ocen
7,8 10 1 725
Rome: Total War Barbarian Invasion
powrót do forum gry Rome: Total War - Barbarian Invasion

Przekombinowali

ocenił(a) grę na 7

Ta część jest przekombinowana ze względu na hordy. Głupie, gram Celtami i toczę wojnę z Romano-Brytami, zostało im ostatnie miasto w nim dwóch wodzów i na nic nie mają pieniędzy, ja natomiast mam potężną armię najlepszych jednostek jakie mogę mieć, oblegam ich miasto i zdobywam bez problemu obaj ich wodzowie zostają przy tym zabici. W następnej turze ni z tego ni z owego pojawia mi się sześć pełnych armii romano- brytów które atakują mnie na raz więc niszczą mi moją armię, odbijają swoje miasto i idą ma północ gdzie w ogóle nie mam garnizonów bo kasy nie miałem, wszystko weszło w armię którą straciłem. Mam sayva tuż przed zdobyciem stolicy romano- brytów i mam pytanie, co mam zrobić ? Jak kich zdobędę to stworzę hordę która mnie podbije a jak nie to będą mnie wku... atakując moje miasteczko na północy pojedynczym dowódcą resztę gry, więc jak to zrobić żeby ich wykończyć ?

ocenił(a) grę na 4
SirDrX

Ta sama beznadziejna wada co w "Medieval: Total War". Głupie to to i denerwujące. Ja sobie dodatek generalnie odpuściłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones