PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605878}

Scarface: Człowiek z blizną

Scarface: The World Is Yours
7,2 1 173
oceny
7,2 10 1 1173
Scarface: Człowiek z blizną
powrót do forum gry Scarface: Człowiek z blizną

nie można zabijać cywili nawet jak walniesz w dziadów z rakietnicy to i tak przeżyje. F***ki w dialogach, krew się leje a cywile nie śmiertelni. Podoba mi się jedynie wygląd miasta, bardziej szczegółowe i dopracowane, grafika, samochody, klimat lat 80 za to 7

frycek49

"nie można zabijać cywili (...) cywile nie śmiertelni"

Ma to swoje wytłumaczenie w filmie no i w osobowości Tony'ego. Mimo, że potrafi być niezwykle bezwzględny dla wrogów i nie tylko, to ma swój "kodeks honorowy", który nie pozwala mu krzywdzić osób, które sobie na to nie zasłużyły czyli właśnie cywili.

ocenił(a) grę na 8
michal_sienkiewicz_17

Podpisuję się. Bohaterowie GTA to gnojki które nawet swą cnotę sprzedadzą za kasę, Tony jednak zawsze miał i będzie miał honor, jak i również uczucia (co doprowadziło bezpośrednio do jego upadku).

Poza tym, w grze Scarface nie można nawet wystrzelić w stronę przechodnia; bohater się nie zgadza na to.

ocenił(a) grę na 7
Bruce_Lee

"Poza tym, w grze Scarface nie można nawet wystrzelić w stronę przechodnia; bohater się nie zgadza na to."

No i to właśnie w tej grze jest głupie, mi się to nie podoba. Wolę GTA w którym można robić co się chce

frycek49

Można zabijać cywili wystarczy przełączyć się na jednego z goryli ;) (Kierowca, Osiłek i chyba zabójczyni)

ocenił(a) grę na 8
frycek49

To nie jest tak że cywile są nieśmiertelni po prostu Tony nigdy nie wystrzeli w ich stronę ale jak znajdą się przypadkowo w środku strzelaniny mogą zarobić kulkę tak samo jak znajdą się w pobliżu wybuchu, ale jeśli kierujesz inną postacią możesz zabijać kogo chcesz. W Mafię jeszcze nie grałem ale w porównaniu do GTA 3 gra miejscami nawet ją przewyższa. . .

ocenił(a) grę na 7
Harry9010

Mafie a Scarface`a dzieli kilka dobrych lat! Trudno porownywac gre bliska idealowi do zaledwie dobrego Scarface`a.

ocenił(a) grę na 8
Qjaf

Nie wiem w czym Mafia jest bliska ideałowi bo nadal w to nie grałem natomiast scarface według mnie jest całkiem dobry, w Scarface jest dużo ciekawych elementów jakich nie było nawet w GTA handel, przemyt i dystrybucja narkotyków grając w to ma się wrażenie że naprawdę sterujemy imperium narkotykowym.

ocenił(a) grę na 7
Harry9010

Wspanialy, niepowtarzalny klimat gangsterskiego polswiatka, na ktory skladaja sie niebanalne dialogi i wyjatkowa muzyka. Gra ma ponad 11 lat a do dzis robi wrazenie. Mysle, ze to obowiazkowa pozycja:)
Scarface w chwili premiery zbieral dobre recenzje, ale Mafia na PC to srednia miala pewnie 90/100.

ocenił(a) grę na 8
Qjaf

No właśnie widzę że dużo osób sobie bardziej ceni Mafię 1 nawet od jej drógiej części :)

ocenił(a) grę na 7
frycek49

Powtarzalne misje bez takiego polotu jak w GTA. Gra w sumie dobra. Dość przyjemnie się grało. Ładnie zrobione miasto ale to nie to co świetne GTA.

użytkownik usunięty
frycek49

Wysoko oceniasz tylko te gry, w których można zabijac cywilów? ;)

ocenił(a) grę na 7

Nie :).

użytkownik usunięty
frycek49

Na szczęście :)

ocenił(a) grę na 7

ja tak

ocenił(a) grę na 7

zabijanie cywili to najlepsze co jest w grach

ocenił(a) grę na 7
marcin_lendzion

Można i w ten sposób.

ocenił(a) grę na 7
frycek49

nieśmiertelni razem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones