PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628163}
8,0 32
oceny
8,0 10 1 32
Shadow of Memories
powrót do forum gry Shadow of Memories

heh oddałem zaledwie 3-ci głos, ale jestem mile zaskoczony że gra jest na filmwebie. Gra podejmuje ciekawy temat i buduje wspaniały klimat . gdyby wyszła w HD to juz w ogule byłby to wspaniały tytuł. Gra stanowi też świetny materiał na film, dzieki ciekawej osi fabularnej i klimacie, który tworzą realia w których toczy się gra(dzięki podróżom w czasie są one jeszcze ciekawsze a klimat staje się głębszy) gdyby podjełaby sie tego odpowiednia ekipa mógłby powstać swietny film, ale zyjemy w czasach w ktorych rzadzi pieniadz i komercja i dostajemy np. kolejne czesci filmu Resident Evil ktore sa niestety gniotami a takie perełki jak SoD przez znikoma popularnosc nigdy nie zostanan zekranizowane.

Robson293

Jest wersja HD. Na PSP.

ocenił(a) grę na 8
crazy_race

Przykro mi ale musze cie rozczarowac, przeszedlem tez wersje na PSP i niestety PSP nie jest sprzetem obslugujacym wysoka rozdzielczosc HD. Gdyby tak bylo, wypuszczanie na rynek nastepcy PSP - PS Vita - nie mialoby sensu, bo jaki jest sensu wypuszczac sprzet ktory oferuje nam ten sam poziom technologiczny ? Zawsze mamy do czynienia ze skokiem graficznym. Poza tym plytki UMD na ktorych wychodza gry na PSP maja pojemnosc 1,8GB no a a nosniki BluRay maja pojemnosc 25GB po t by "udzwignąć" jakosc High Definition, wiec chyba wszystko jasne

Robson293

Wszystko jasne jak słońce też grałem w grę wielokrotnie, ale wersję PC i nie pytaj co musiałem przejść by znaleść ją na Allegro w takiej wersji na sprzedaż . A czym się różni wersja na PSP od PC i tej z Xboxa i Playstation ? Jakaś dodatkowa zawartość ? Nowe zakończenia ? Wiem że gra ma nowy angielski voice acting i zawiera orginalny japoński. Co jeszcze jest nowego ?

ocenił(a) grę na 8
crazy_race

Wersja na PSP jest identyczna jak na PS2, a nie wiem jaka jest wersja na PC ale z tego co piszesz to jest to to samo co na PS2 wiec poza nowym voice actingiem i japońskim wszystkie wersje sa identyczne

ocenił(a) grę na 9
Robson293

Człowiek grał już w tyle przygodówek i myślał, że nic go nie zaskoczy, a tu nagle trafiam na taką perełkę.
Piękna historia, niesamowicie oryginalna i ciekawa koncepcja rozgrywki. Jak dla mnie to jedna z tych tzw. kultowych gier, z którą każdy gracz, a w szczególności fan przygodówek powinien się zapoznać. Szkoda, że gra ta w Polsce nie jest jakoś specjalnie popularna. Bardzo ciekawy tytuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones