PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607015}
8,2 2 430
ocen
8,2 10 1 2430
Silent Hill 3
powrót do forum gry Silent Hill 3

...Z jedynką. Tyle że już nie tak innowacyjna jak część pierwsza i nie tak straszna, jak część druga. Lokacje - od centrum handlowego, przez metro, po szpital Brookhaven łącznie z Nowhere są piorunujące i niełatwe do przejścia. Graficznie nawet dziś oprawa może się podobać. Bardzo podoba mi się fabularne zazębienie trójki z jedynką, niestety końcówka gry jest słaba wliczając tu ostatniego bossa. W tej części powraca też krwisty i rdzawy otherworld okraszony psychodeliczną muzyką (czyli tak jak w SH1). Przeciwnicy z kolei są o wiele bardziej zajadli od tych z dwójki, sama rozgrywka jest też bardziej dynamiczna. I trochę szkoda, bo przez to klimat grozy już nie jest tak dobry, jak w poprzedniczkach. Na szczęście zagadki ratują sprawę i to one podbijają numer wyżej moją ocenę gry.

ocenił(a) grę na 10
drill90

Dla mnie 3 jest 10 razy straszniejsza niż 2 ale powtarzam DLA MNIE.

ocenił(a) grę na 10
MrBrut

podpisuje sie pod twoim zdaniem :) 3 jest zdecydowanie straszniejsz. jesli chodzi o strach to dla mnie osobiscie wyglada to tak 1 pierwsze miejsce 4 drugie 3 trzecie jesli idzie o 2 to jakos nie bylo tam ani jednego momentu bym czul jakis niepokoj lub przerazenie. ale oczywiscie ta ocena jest tylko i wylacznie ocena poziomu strachu a nie calosci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones