PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606783}
8,7 5 269
ocen
8,7 10 1 5269
Silent Hill
powrót do forum gry Silent Hill

Witam, mam problem z instalacją Silent Hill 2 - Directors Cut. Gdy włączam instalację, wyskakuje mi okienko, w którym pisze: "Setup failed to run installation", a pod tym pisze jeszcze: "Wystąpił błąd podczas operacji wyszukiwania".

Jeśli ktoś, wie jak temu zaradzić, proszę o pomoc.

Crackarotto

Jakiego masz windowsa? Sprobuj zaisntalowac to jako aministrator, albo skopiowac wszystko na dysk i z dysku zaisntalowac. Moze plyta jest porysowana?

ocenił(a) grę na 9
Wilkinson

Mam windowsa xp. Próbowałem już kopiować na kompa, ale to nic nie dało. Płyta jest w świetnym stanie

Crackarotto

Jest napisane*

ocenił(a) grę na 9
anetaa_a

Wielkie dzięki za poprawę, ale jeśli nie masz do powiedzenia, co ma związek z tematem, to najlepiej nic nie pisz.

Crackarotto

Jeżeli masz kilkurdzeniowy procesor, to tego typu problemy raczej trudno będzie ominąć. Miałem tą grę na takim, również na XP-ku, ale włączała się bardzo rzadko - głównie faszerowała mnie czarnym ekranem i brakiem reakcji na większość skrótów klawiszowych.
Nie wiem, jaką wersją gry dysponujesz. Na PC ciężko zdobyć teraz nówkę. Radzę poszukać porady u dystrybutora (w Polsce - CD Projekt), jeżeli takową płytę posiadasz. Takie problemy nie zawsze pochodzą bezpośrednio z płyty, ale w wielu przypadkach konsultanci potrafią pomóc.
Możesz poaktualizować sterowniki do karty graficznej, DirectX'a. Grę faktycznie lepiej instalować z dysku. Zawsze można zrobić obraz ISO takiej płyty. U mnie, na Windows 7, instalatory często nie uruchamiają się, gdy mam włączoną przeglądarkę internetową.

ocenił(a) grę na 10
Dimond

Da się obejść problem wielu rdzeni: np tak:

http://masolution.blogspot.com/2008/01/how-to-use-only-one-core-of-multi-core.ht ml

działa. Można też uruchomić 2 po prostu na emulatorze ps2 - (oczywiście wersję z ps2) i mieć lepsze sterowanie (jak się ma pada) niż na wersji PC (nawet z padem), jednak kosztem grafiki, (rozdzielczość można w emulatorze podbić, tekstur już nie). Zapomnieć że istnieje wersja HD na ps3/xbox360 bo to jedna wielka porażka.

ocenił(a) grę na 10
Crackarotto

Do pozostałych kolegów którzy tu odpisywali chciałbym zauważyć ze kolega nie nazywa się Kakarotto tylko "Crack"arotto a wy tu mu o płytach piszecie się pewnie chłopak zastanawia jaka płyta .
Miałem podobne problemy przy 4rce raz ten wyżej wymieniony raz brakowało filmików i nie chciało się instalować najlepsza rada to
dokupić transfer i ściągnąć jeszcze raz z pewniejszego źródełka = pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones