PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729979}
6,5 457
ocen
6,5 10 1 457
Sniper: Ghost Warrior 3
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior 3

Więc z tego co wynika; grę SGW3 CI games ma w projekcie od 7 miesięcy +-1 miesiąc, przy tej produkcji udział biorą znane twarze. Takie jak Ste­ve Hart, jeden z twór­ców Sni­per Elite 2 i Paul Ro­bin­son, który w swoim do­rob­ku ma mię­dzy in­ny­mi Full Spec­trum War­rior i Kil­l­zo­ne 2. Gra z tego co się orientuję z ma być wysokobudżetowym produktem co może wiązać się z niezłą grą.
Według niepotwierdzonych informacji grę nie będzie tworzyć Sam CI games, tylko tak jak z bardzo udaną grą RPG Lords of the fallen , będzie tworzyć to inna gra przy współpracy c CIG jako dawcy pomysłów, jak i pewnych rozwiązań. Według mnie jest to duży krok dla tej firmy jako jednego z największych producentów gier w Polsce:) . Gra prawdopodobnie będzie na silniku który już dobrze znamy Cryengine 3. (oczywiście jest to tylko mój domysł).

ModyPolok

A niedawno doszły kolejne informacje że Gra będzie wystawiona na E3 z tego co mi wiadomo to jedyna Polska gra na E3, dodatkowo grę tworzą Studia z Azji przy współpracy i koncepcji Producenta CI Games.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones