PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729979}
6,5 458
ocen
6,5 10 1 458
Sniper: Ghost Warrior 3
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior 3

Widzę, że wszystkie wątki zostały tu dawno wprowadzone. W między czasie ukazało się pełno info odnośnie najnowszej produkcji CI Games. W sieci jest już kilka wywiadów z twórcami i pojawia się coraz więcej gameplayi. Osobiście czekam na tą grę z niecierpliwością i mam nadzieję, że deweloperzy spełnią nasze oczekiwania. Dajcie znać co wam się podoba, a co chcielibyście zmienić. Jeżeli pojawią się jakieś nowe informacje o grze podlinkujcie je proszę.

Michal_Gruby

Myślę, że o wtopie mowy nie ma. Wszystko wskazuje na to, że przez te kilka miesięcy kiedy CIG nie odzywali się w sprawie Sniper Ghost Warrior 3, ostro pracowali i wreszcie przynosi to efekty. Gameplaye, trailer, występ podczas targów Gamescom i ta prawie godzinna ostatnia sponsorowana odsłona... Ruszono z kampanią reklamową, pokazano ju sporo i podano datę na styczeń 2017 - tego nam brakowało w zeszłym roku. Nie mogę się już doczekać, wygląda na to, że będzie to jedna z najciekawszych produkcji w przyszłym roku.

gregsava

Tak na prawdę ostatnio na YT widziałem sporawy gameplay z rozgrywki Sniper Ghost Warrior 3. Prawie godzina więc robi to wrażenie, tym bardziej że pokazali tam nie tylko znaną Nam misję z Gamescom ale też coś zupełnie nowego. A przy tym świetnie się bawili.

Laguraf

O dzięki Laguraf! Trochę poszukałem i wydaje mi się, że zobaczyłem ten sam gameplay o którym piszesz! Miał 50 kilka minut i widać w nim wiele nowych rozwiązań. To, że ta gra jest osadzona w teraźniejszości daje wiele możliwości deweloperom. Offtopic: Widziałem nowy trailer SE 4 i był raczej cienki. Wydaje mi się, że przez to że rozgrywka jest osadzona w realiach 2 wojny światowej nie da się wprowadzić tam czegoś nowego w porównaniu do poprzedniej wersji.

Michal_Gruby

nie zgodze się, że świat II wojny światowej implikuje samym soba niemożność wprowadzenia czegoś nowego. Wprawdzie nawet na swój prywatny uzytek, kiedy to własnie piszę, nie bardzo wiem co to takiego mialby być to nowe, ale pomijając nowe typy broni, to z drugą wojną da się jeszcze zrobić dużo ciekawego. (mozemy podyskutować co takiego) Tyle, że od pewnego czasu jakoś mnie ciągnie blizej, do realiów pokazywanych - np. w Sniperze.

gregsava

:) A co wy tak o tej wtopie? Żeby nie wyszło, że samospełniająca się przepowiednia. Nic nie wskazuje na wtopę, no sorry. Co do porównania klipu ze Sniper Ghost Warrior z trailerem SE 4 to faktycznie, szkoda nawet gadać i się zastanawiac, co lepiej rokuje, bo nie Elite przeciez, co mnie tak znowu nie cieszy, bo chętnie bym z obu gier skorzystał, a tak to chyba skończy sie na samym Sniperze. Trójeczce na szczęście, a na szczęście, bo pozwoli mi to zapomnieć o dwójce. ufff co za ulga.

Fryderyk_Fritz

Potwierdzam. Nie mam nic na nie (no, prawie) do Sniper Elite 4, ale zestawianie tej gry ze Sniper Ghost Warrior 3 to czyste szaleństwo. mam tu na myśli ten podstawowy realizm pola walki, bo w tej sferze SE4 ma potknięcia zgoła humorystyczne, niestety. Co mnie martwi, bo trochę się do tej gry przez lata przywiązałem i nie wiem na ile będzie mi to w rozgrywce przeszkadzało. Co do SGW nie mam żadnych doświadczeń z odsłon poprzednich, zobacze tę trzecią, póki co na trailery wygrywa z SE może nie przez ippon ale przez wazaari:)

Ruslan_Charitonov

Nie bardzo rozumiem co masz na mysli pisząc " ten podstawowy realizm pola walki, bo w tej sferze SE4 ma potknięcia zgoła humorystyczne, niestety. Co mnie martwi, bo trochę się do tej gry przez lata przywiązałem i nie wiem na ile będzie mi to w rozgrywce przeszkadzało." O czym mowa? jakiś konkretny zarzut czy tzw. generalnie odczucia? oglądałem materiały w sieci i nie zauwazyłem niczego takiego, ale może przeoczyłem. Moze dlatego, że nie jestem fanem tej gry.

Fryderyk_Fritz

"Nie bardzo rozumiem co masz na mysli pisząc " ten podstawowy realizm pola walki, bo w tej sferze SE4 ma potknięcia zgoła humorystyczne, niestety. Co mnie martwi" Nie powiem:0 Znajdź sobie - w sieci jest filmik, który to pokazuje. Generalnie - chodzi o pawia w stylu zabili go i uciekł, choć z nożem w plecach powinien biec nieco wolniej od Ussaina Bolta:) Od razu dodam - nie odradzam SE4 tylko osobiście bardziej stawiam na SGW3, mio opóźnień, a szczerze mówiąc, może i z uwagi na nie, bo rozumiem, ze to z korzyścią dla gry.

Ruslan_Charitonov

ok, to juz wykopaliska prawie no i powoli zapominam co widziałem w trailerku, obawiam się, ze musisz sobie sam zobaczyć jeszcze raz powoli. ja juz nie mam ani czasu ani ochoty, sorry. O ile dobrze pamiętam, to jest tam moment, w którym gość juz ma ze 2 kg ołowiu w klacie a jednak idzie dalej, dochodzi do strzelca i załatwia go kozikiem:) ale głowy nie dam, ze o to mi chodziło. Sorry, ale ostatnio rzadko w sieci bywam i nie widziałem pytania.

Michal_Gruby

EEE Też mi porównanie jak można porównywać dwa różne gatunki gier? Dla mnie oba tytuły mają swoje wartości i z pewnością oba ogram, wielkim zaskoczeniem jednak jest SGW3 który zaczyna mocno przypominać FarCry3/4 co daje jej wielką przewagę na innymi FPS-ami,. Ale nie ma co się podniecać czekam i zobaczę co będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones