PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682367}

Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III
6,8 1 669
ocen
6,8 10 1 1669
Sniper Elite III: Afrika
powrót do forum gry Sniper Elite III: Afrika

Być może jej odbiór zależy od cech charakteru. Nalezę do osób, która w takie skradance potrafią tkwić w jednym miejscu kilkanaście minut i czekać na tę jedną okazję. Są i tacy, którzy nawet skradankę traktują jak "GTA" lub "Call of Duty". Gdyby tylko animacja prowadzonej postaci była lepsza, mechanika przyjemniejsza i płynniejsza, grałoby się o wiele przyjemniej.

Ja na każdą misję marnuję z wielką przyjemnością po kilka godzin. Wielką zaletą jest nieźle ułożona celowość poszczególnych działań podczas misji.

W czwartej części powinni popracować na interakcją. Nie może być tak, że nie można wejść na niewielką przeszkodę lub zejść z murku, na którym się stoi.

Bardzo irytujące są dziwne zachowania przeciwnika. Piechota potrafi nie dostrzec z niewielkiej odległości, podczas gdy załoga czołgu zauważa na nawet pomimo wielu dzielących nas przeszkód terenu. Powinno być odwrotnie, to załoga czołgu bywała ślepa bez wsparcia piechoty.

Gra cieszy się popularnością ze względu na temat. Gdyby tak dodali w czwartej części jakiś element parapsychologiczny, jak w "Wolfenstein" lub fantasy, to gra by tylko na tym straciła.

ocenił(a) grę na 7
vermes

jest też jeszcze jeden błąd mechaniki z którym się spotkałem oglądając youtube albowiem żeby strzelać z wieżyczki trzeba było ją najpierw przejąć. i on zapisał ale wcześniej zapomniał przejąc tej wieżyczki i chyba 5 razy naciskał żeby strzelać i nie mógł strzelać a gdy " Przejął gniazdo" to od razu mógł strzelać.

ocenił(a) grę na 8
vermes

dla mnie jest to pomieszanie hitmana z grą wojenną. na plus oczywiście. również potrafię czekać w jednym miejscu po kilkanaście minut, by przeprowadzić likwidację trawającą parę sekund. ale o to w tej grze przecież chodzi. jesteśmy snajperem i hitmanem w jednym. oczywiście można biegać i strzelać na oślep, ale wtedy od razu lepiej ją odinstalować. ma wiele wad, to prawda, ale klimat i sama rozgrywka polegająca też na studiowaniu mapy kilkanaście minut jest dobra, a nawet b.dobra.

Mauna_Kea

To oczywiste. Jeśli ktoś urządza sobie w tej grze strzelaninę, to od razu wyrzuci grę do kosza. To nie tytuł na strzelanie do Niemców jak do kaczek. W czwartej części ponoć tryb strzelaniny funkcjonuje już lepiej. Jednak filmy producenta nie zachęcają mnie do robienia rozróby. To nadal skradanka. Ja prawie w ogóle nie używam karabinu snajperskiego. Siwa Oasis zdobywam krok po kroku zdejmując Niemców za pomocą pistoletu z tłumikiem lub podrzynając gardło. Po każdym zabójstwie ciało odnoszę nawet kilkadziesiąt metrów, aby nie wywołać alarmu. Jedynie załogę drugiego działa, znajdującego się już za murem, zdejmuję snajperką. Całe miasto zdobywam po mniej więcej trzech godzinach gry. Komu by sie chciało? Dlatego to gra dla cierpliwych i wkurza się na nią wiele osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones