PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616237}
7,9 767
ocen
7,9 10 1 767
SoulCalibur III
powrót do forum gry SoulCalibur III

O grze..

ocenił(a) grę na 9

Gra jest podobna do tekken'a ale tu mamy do dyspozycji wiele rodzai broni, mozemy stworzyc max. 10 postaci, jest wile aren do odkrycia. W znaczynym stopniu odbiega od tekken'a jesli chodzi o story. Mamy kilka roznych trybow rozgrywki (o wiele wiecej niz w tekkenie) mozemy grac walke za walka decydujac gdzie udamy sie na pojedynek, poznajac historie wybranego bohatera a takze mozemy wybrac tryb bardziej strategiczny w ktorym takze wazne sa umiejetnosci walki. W grze jest duzo rzecz do odkrycia i troche to zajmuje czasu ja grze daje 9/10

ocenił(a) grę na 9
Luke04

4 o wiele bardziej mi się podoba ale 3 była też fajna, taki sentyment mam do niej

ocenił(a) grę na 9
Himiteshu

Hehe pewnie też wolałbym 4 ale jak narazie nie miałem okazji zagrać ;p

ocenił(a) grę na 9
Luke04

W piątce wywalili z rostera połowę oryginalnych postaci ;/

ocenił(a) grę na 10
Himiteshu

Ja bym powiedziala, ze
-3
-2
-4
w piatke, to juz sama nie pamietam czy gralam.

ocenił(a) grę na 9
Rlyeh

Jaka jest Twoja ulubiona postać z serii?

ocenił(a) grę na 10
Himiteshu

Spawn! Uwielbialam nim grac. Lubie tez Voldo i Taki

ocenił(a) grę na 9
Rlyeh

Spawn był tylko gościnną postacią w 2ce. Voldo jest fajny wiadomo a Taki już w 5ce nie ma. Moją ulubioną jest Ivy.

ocenił(a) grę na 10
Himiteshu

Ive tez zawsze lubilam, choc nie zawsze sie nia latwo gra.

TAk, bardzo mi Spawna brakowalo w pozniejszych wersjach. Nie moglam sie zbytnio przywiazac do zadnego z nowych bohaterow.

ocenił(a) grę na 9
Rlyeh

Ivy jest sexy no i rzeczywiście trzeba mieć skilla żeby nią coś wychodziło :P Zasalamel i Hilde z nowej gwardii chyba są najciekawsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones