PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607269}
8,4 5 561
ocen
8,4 10 1 5561
Star Wars: Knights of the Old Republic II The Sith Lords
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

Tak jak w temacie. Znacie jakieś "mini" mody, które dodają grze nieco bajeru? Nie chodzi mi o
mody fabularne, tylko takie które np. polepszają grafikę, dodają kilka nowych szat dla naszej
postaci, coś z mieczami. Będę grał w to drugi raz (za pierwszym grałem na czystej grze) i po
prostu chciałbym sobie to jakoś uprzyjemnić.
Nie nie nie, nie jest tak że czekam na gotowe. Szukałem modów które mnie interesują po wielu
różnych stronach i zawsze albo linki wysiadały albo był jakiś błąd. Chodzi mi bardziej o takie linki
które są pewniakami. Moją prośbę kieruję do wszystkich uprzejmych fanów gry, którzy zechcieliby
mi pomóc.
PS
Na stronie poświęconej KotOR'owi II też byłem. Żadne linki nie działały.

ocenił(a) grę na 10
Bemol17

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tym tematem, zainstaluj ten mod: http://www.moddb.com/mods/the-sith-lords-restored-content-mod-tslrcm
Usuwa większość bugów z gry, dodaje trochę nowych rzeczy, nową planetę i kilka godzin rozgrywki. Scenariusz nie jest typowym fan-fiction, tylko odtworzeniem tego, co miało być w grze, ale przez głupią decyzję producenta, gra została wydana zbyt wcześnie i trzeba było usunąć nieukończone rzeczy z ostatecznej wersji. Jest to prawie najlepszy mod w jaki grałem. Lepszy jest tylko Brotherhood of shadow Solomon's revenge do pierwszej części kotora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones