PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607269}
8,4 5 561
ocen
8,4 10 1 5561
Star Wars: Knights of the Old Republic II The Sith Lords
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

Muszę przyznać że zakończenie jest milion razy ciekawsze w takiej wersji, dziwne więc że twórcy z niego zrezygnowali(zapachniało Falloutem w takiej wersji:).
Zakończenie jest zwłaszcza ciekawe jeśli przegramy ''pierwszą walkę'' ze Sionem, trochę się wzruszyłem.
Aż wczytałem grę od momentu udania się na Revengera(nie miałem Save).
Niestety ta wersja ''w stu procentach szczęśliwe) mnie trochę rozczarowała no ale szkoda mi było tej postaci, choć miała piękną śmierć można powiedzieć.
Teraz przechodzę po dark side mam nadzieje że będzie różnica w tej wersji.
Bo takie zakończenie po DS mi się nie widzi, takie oddanie.....
Ech dwójka mogła być spoko gra roku albo chociaż w pierwszej trójcę gdyby tak to zrobiono od razu....
No i jak gra się kończę miałem jednak pewien niedosyt.....
A tak trochę się pochwalę miałem pod koniec strażnika jedi 15/Mistrza broni jedi 17 chyba nieźle:D.
Już nie miałem co z punktami mocy(wybór co poziom.
No i strażnik Jedi wymiata w dwójce moim zdaniem:D.

ocenił(a) grę na 6
WOLVERINE55

Update:trochę mnie to zakończenie pod DS rozczarowało w kwestii Athona.....ech ci BN nie mają w sobie ambicji jak na Sitha przystało:D.
Widać ich szkolenie było za krótkie(a może gra:D).

WOLVERINE55

czym jest RCM i gdzie mogę to sćiągnąć? I jakie konkretnie wprowadza zmiany? Czy to jest ten mod, który uzupełnia brakujące części kodu gry?

WOLVERINE55

Najsilniejszą klasą swoją drogą jest moim zdaniem Sith Lord. Masowy fear -> burza mocy x 2 -> wszyscy nie żyją. Boss? Wystarczy spammić force crush.

ocenił(a) grę na 10
Patty Diphusa

Restored Conected Mod;) wpisz w googlach i pobieraj;P Przywraca ogromną czesc gry która została wycięta

ocenił(a) grę na 9
WOLVERINE55

Strażnik 15 level i mistrz broni 17? Domyślam się, że przez całą grę chodziłeś tylko z Kreią u boku xd. Mi tam się nie chciało i maksymalnie miałem level 30, choć grę przechodziłem wiele razy.

Moja najcudowniejsza postać, to obrońca jedi/mistrz jedi na 29 levelu. Chciałem stworzyć postać po LS, będącą rozwiniętą w mocy, no ale negocjator/mistrz jedi się kompletnie nie opłaca. Na co tyle mocy, jak LS jest tylko defensywny? A zatem pól na pół mocy i walki. Mogłem wybrać negocjator/mistrz broni, ale zrezygnowałem. Bo po co defensywnej LS ogniskowanie mocy negocjatora, jak to się przydaje tylko przy DS? A poza tym, wpadłem na pewien dodatkowy plan. Każdy mistrz uczy jakiegoś stylu walki mieczem świetlnym (gdy ma się klasę inną, niż mocy), lub medytacji (gdy ma się klasę mocy). Jedną z medytacji jest ta, która zwiększa obrażenia mocy-bezużyteczne dla LS. A zatem, postanowiłem przez 15 levelem "zdążyć" znaleźć pierwszego mistrza jeszcze jako obrońca jedi. Reszta mistrzów nauczyła mnie potężnych medytacji, a zamiast jedynej mi bezużytecznej dostałem styl Ataru, przydatny do pojedynków 1 vs. 1.

Mój obrońca/mistrz jedi był niezrównany. Mogę się pochwalić, że to chyba jedyne moje podejście do gry, gdzie na Malachor V ubrałem się nie w tą niebieską zbroję, lecz w szaty :) . Szaty opiekuna Ossus. Z moimi statami, diademem Saresha, jakimś kryształem w mieczu, szatami Ossus i medytacją "mistrzostwo mocy"... udało mi się użyć udaną hipnozię na Siona i Nihilusa! xd A wspomagany statami obrońcy, "oświeceniem mocy", Ataru, i NIESAMOWICIE napakowanym w modyfikacjach, zielonym mieczem świetlnym (+ atuty rozwinięte w walkę jedną bronią), zabijałem w Trayus Academy każdego, pojedynczego Sitha zaledwie jednym gradem ciosów-wcześniej używszy pola zastoju, niemożliwego przy mnie do zablokowania. Przy okazji równie niemożliwa do zablokowania bitewna medytacja. Żeby było cool, temu niepokonanemu arcyjedi nie rozwinąłem ani jednej mocy DS. :) I tak nie były potrzebne.

PattyDiphusa: force crush jest zaskryptowany, że choćby mając minusowy stat mądrości, wróg nigdy nie odeprze xd. Najpraktyczniejszy jest więc w wykonaniu niszczyciela sith. Ale nie zaprzeczam, dobrze rozwinięty Sith Lord jest niezwyciężony.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

A czy to zostało przetłumaczone na polski? Bo przeszedłem już raz te dwie gry po angielsku i chcę koniecznie teraz po polsku ale chcę też mieć dokończone wątki w drugiej części.

ocenił(a) grę na 6

Grałem w wersję pl

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Dzięki! No to kupuję i ucztuję. :P

ocenił(a) grę na 6

Żeby nie było niedomówień tłumaczenie gry jest w necie a nie jest jej częścią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones