PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607269}
8,4 5 561
ocen
8,4 10 1 5561
Star Wars: Knights of the Old Republic II The Sith Lords
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

nie rozumiem

ocenił(a) grę na 10

Nie rozumiem niskiej oceny KOTORa II, moim skromnym zdaniem fabułe ma o niebo
lepszą niż część pierwsza. No i te wszystkie sekrety poukrywane w grze, ile sie można
dowiedzieć od pojedyńczych postaci i wogóle! 11/10

rafraz

8,5 to Twoim zdaniem mało?

hivecluster

dla mnie tak...

ocenił(a) grę na 9
rafraz

Jedynka jest lepsza moim skromnym zdaniem

Baal

moim skromnym zdaniem również ;D

ocenił(a) grę na 9
rafraz

Ocenę ma taką, a nie inną z powodu niedopracowania. Najgorsze jest to, że to wcale wina tłumaczy, tylko tego je... Lucasartsu, który chciał szybszej premiery i naciskał na twórców... Przez co mam wyciętą całą planetę, wątek genoharadan, uczennicę na Dantooine i sporo innych.
Mimo iż gra jest fajna, nawet bez tego wszystkiego, to jednak ocena jest za produkt, a nie za chęci. Obsidian wykonał świetną robotę, nawet pomimo tych dupków z Lucasarts, którzy już dawno przestali robić dobre gry w uniwersum SW, ostatnią dobrą było Republic commando, a całe to Force unleashed to porażka w porównaniu z serią Jedi Knight

ocenił(a) grę na 10
mrmn

Jest fanowski mod przywracający usuniętą zawartość. Niby powinniśmy oceniać grę która trafiła na półki sklepowe, ale jednak miło, że można zagrać w takiego pełnego KotORa II :)

ocenił(a) grę na 10
Apophis_

Nie jest to niestety "pełny KotOR" i nigdy nie będzie, istnieje wiele strzępków materiału wskazujących na to, jak rozbudowane pomysły mieli twórcy scenariusza. Nie wszystko da się zrekonstruować, nie ma lokacji, nie ma głosów do już istniejących dialogów. W plikach gry jest na przykład drużynowy portret Atris oraz jej model w wersji Darth Traya. Możemy sobie gdybać na temat przeznaczenia tych elementów, ale nic więcej...

Niemniej, jestem z całego serca wdzięczna twórcom TSLRCM za to, co udało im się odzyskać. Mam nadzieję, że na wersji 1.7 się nie skończy : )

ocenił(a) grę na 9
Sylvanas

no już za nie długo nowy Star Wars ciekawe jak wypali z tygo co wim ma akcja być 300 lat po dwójce

ocenił(a) grę na 9
mrmn

Gra miała olbrzymi potencjał, lecz wydanie jej wcześniej nie dosć, że pozbawiło ją sporo fabuły, to jeszcze wątków pobocznych też nie ma tu zbyt wiele.
Apophis_ >>> Skoro tą nam sprzedaje się jako całość, to tak to oceniamy. Poza tym nawet z modami KotOR II jest ubogi w stosunku do pierwszej części.

ocenił(a) grę na 8
rafraz

sama gra jest ok, szkoda tylko, że jest niedokończona - gdyby Obsidian miał trochę więcej czasu, ocena byłaby wyższa.
jak zainstaluje się fanowski mod, jest dużo lepiej, dużo dodanych wątków i questów ;)

ocenił(a) grę na 6
MsCaitline

A to wszystko przez tych ''chciwych sitów'' z LucasArts w dużej mierze:D.
Ja sam pamiętam że płaciłem za KOTORA 2 149zł(mam paragon) a gra nie była nawet spolszczona, dobrze że jednak paru ludzi poświęciło swój czas zrobiło wersje PL, o ''dziurach'' w scenariuszu nie ma co wspominać, mimo to gra się w to wciąż całkiem nieźle.

ocenił(a) grę na 8
WOLVERINE55

ja naiwnie uznałam, że skoro pudełko po polsku, to gra też powinna być, a zamawiałam przez empik.com, więc nawet nie mogłam się przyjrzeć pudełku.
co do dziur w scenariuszu - ja znalazłam moda (KotOR Restoration Mode czy coś w tym rodzaju, nie pamiętam już nazwy), który wiele tych dziur uzupełnia i dodaje trochę nowego contentu, na przykład pod koniec gry jest fabryka HK, takie tam śmieszne rzeczy. pierwszy raz przechodziłam bez tego moda, drugi raz już z zainstalowanym i naprawdę widać różnicę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones