PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650401}
7,1 182
oceny
7,1 10 1 182
Starbound
powrót do forum gry Starbound

Mieszane uczucia

ocenił(a) grę na 6

Teoretycznie to bardzo fajna gra. Niestety, wciąż w fazie beta, zaś poważnej aktualizacji nie było od kilku miesięcy. Nie liczę tu oczywiście możliwości testowania zmian w wersji eksperymentalnej, co wiąże się z brakiem stabilności. Najbardziej leży optymalizacja. Mogę grać bez problemu w Batmana na wysokich ustawieniach, a wystarczy, że w Starboundzie rozbuduje kryjówkę i już gra zaczyna się niemiłosiernie ciąć.

ocenił(a) grę na 9
Czarny_Baron

nie mam takich problemów ze strony technicznej z grą a podejrzewam że mam sprzęt o wiele słabszy od twojego, btw był winter update jakoś miesiac temu :)

ocenił(a) grę na 6
eiichi

Problemy techniczne zaczynają się przy rozbudowie bazy. Trochę więcej sprzętu, źródeł światła itd i gra zaczyna zdychać, zaś komp wydziela tyle ciepła, że można wyłączyć kaloryfer ;)
Winter update pojawił się po moim wpisie, wcześniej zaś przez ponad rok niewiele się działo. Jest to jakiś postęp, ale zdaje się, że pełną wersję mieliśmy otrzymać pod koniec 2013r. Zresztą mam mieszane uczucia w kwestii części zmian. Nie wiem w jakim celu usunięto pasek głodu oraz temperaturę ciała. Dla mnie oba te aspekty w atrakcyjny sposób odróżniały Starbound od Terrarii. Gra ma niewątpliwy potencjał, ale jej twórcy stracili wiarygodność swoim niefrasobliwym podejściem do własnego dzieła oraz społeczności.

Czarny_Baron

Fakt, u mnie na 7letnim laptopie działa tylko przez 3d analizer, ale tak ledwo ledwo... ale puszczałem na kompie znajomego (highendowy pc, wiedźmin 3 hula) i to samo - lagowanie nie do uniknięcia. Trochę szkoda, bo poziom graficzny nie jest dużo lepszy od Terrari (która działa mi dosyć dobrze).

ps. obstawiam, że Terraria Other World to będzie coś w stylu Starbound'a (misje)

ocenił(a) grę na 7
ktostam00

Gra opuściła fazę beta, więc polecam zagrać teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones