PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767502}
6,1 209
ocen
6,1 10 1 209
State of Decay 2
powrót do forum gry State of Decay 2

Mogło być lepiej.....

ocenił(a) grę na 7

Naprawdę tutaj twórcy zmarnowali potencjał na całkiem solidne rozwinięcie drugiej odsłony. Finalnie dali nam coś pokroju jedynki czyli więcej i lepiej, plus nowy silnik który nie zostaje należycie wykorzystany i cała tona gliczy. Gram od 7 dni ale żadnej aktualizacji jeszcze nie ma.
Sama immersja według mnie została mocno zachwiana, o balans w zabawie naprawdę ciężko.
Przykładowo walczę z zombiakiem, mam walki bronią na złotym poziomie (5x gwiazdek i specjalny skill) a broń psuje mi się częściej niż przed zdobyciem XP w walce. Wczoraj miałem taką sytuację że jeden cios z siekiery spowodował jej złamanie (mimo iż jej stan był dobry, nawet nie było żółtej ikonki alarmujący że broń jest na wyniszczeniu).
Broń palna również za szybko się niszczy, 1-2 magazynki i mamy już uszkodzoną a około 3-5 magazynków powoduję jej zniszczenie, brak tutaj solidnego balansu.
Największy zarzut to właśnie te niedoróbki powoduję że można się od gry odbić. Wszystko inne jest na przyzwoitym poziomie, no i szkoda że nie rozwinięto pewnych kwestii w zombielandzie gdzie światem rządzą zombie, jest cały szereg możliwości a twórcy nie wykorzystali drzemiącego w tym potencjału.
Brak chociażby systemu osłon który powodowałby lepsze walki z ludźmi, które same w sobie są po prostu średnie i nie do końca przemyślane, tutaj jest chyba najbardziej zmarnowany potencjał.

https://www.youtube.com/watch?v=hE-1SFmBUjA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones