PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663314}
6,9 691
ocen
6,9 10 1 691
State of Decay
powrót do forum gry State of Decay

Ta gra ma niesamowity potencjał i pomysł na gameplay inny niż inne gry opowiadające o zombie-apokalipsie. Mam nadzieję, że twórcy w pełni wykorzystają potencjał drzemiący w tej produkcji i nie spartaczą sprawy. Byłaby to wielka szkoda, bo czekam na tą grę jak na zbawienie :)

ocenił(a) grę na 7
Crackarotto

Ta gra na pewno będzie się różniła od większości dotychczasowych gier o zombie w których głównie chodzi o ucieczkę z zarażonej strefy. Wreszcie gra w której trzeba przeżyć wśród zarażonych ,szukać jedzenia ,ocalałych itd. Mam nadzieje że inni twórcy wezmą z niej przykład bo na razie zapowiada się super. Ale niestety przez dużą ilość słabych gier o zombie może zostać niezauważona. Oby tylko nie wprowadzili zmutowanych szwędaczy bo chyba się zabiję.

ocenił(a) grę na 6
Wilk109

Zgadzam się z Tobą. Zamiast zmutowanych szwędaczy niech dodadzą bandytów. Będzie ciekawiej. Survival, zbieractwo itp to coś czego zawsze mi brakowało w grach o zombie. Narazie Dead Island było najbliżej do survivalu, ale State of Decay będzie o wiele ciekawsze. Mam nadzieję, że będzie też możliwość budowania schronu :)

ocenił(a) grę na 7
Crackarotto

Budowania nie ale zajmowania budynków jako schron i rozbudowywania ich już tak. Jak widziałem to można budować siłownie, "namiot lekarski", małe pola uprawne i pewnie jeszcze coś wiec pod tym względem jest dobrze. Jedna rzecz mi się tylko nie podoba a mianowicie to że te wszystkie animacje walk są trochę zbyt wygimnastykowane, nierealistyczne nie wiem do końca jak to ująć.

ocenił(a) grę na 6
Wilk109

O walkach niewiele wiem, bo nie widziałem żadnego filmiku z tej gry, tylko zapowiedzi czytałem.

Crackarotto

już jest demo do pogrania

ocenił(a) grę na 6
Turkisz80

Nie wiesz, kiedy premiera wersji PC?

Crackarotto

Ma być, ale nie ma jeszcze daty.

ocenił(a) grę na 7
Turkisz80

Podobno premiera ma być około 25,28 czerwca ale pewien nie jestem

ocenił(a) grę na 7
Crackarotto

DAYZ ...olbrzymi potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones