PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663314}
6,9 690
ocen
6,9 10 1 690
State of Decay
powrót do forum gry State of Decay

Mam pytanie apropo dziwnej rzeczy z jedną z postaci. W kościele dołączam do całej ekipy, przyłączają się do mnie nowe osoby, ale, jednej murzynki nigdzie nie widzę. Na początku przechadzała się po terenie tak jak reszta, mam ją w notatniku nawet jako członka grupy, ale nigdzie jej nie widać :D Ma to związek z jakimś questem? Czy to tylko błąd? Nie bardzo to rozumiem.

ocenił(a) grę na 6
barry4500

Najprawdopodobniej wykonuje ona jakieś zadanie, stąd jej nieobecność w kościele. Postaci tworzą społeczność i tak samo jak i nasza grywalna postać tak i oni są w stanie opuszczać obóz, zbierać dla niego zapasy (jak ich do tego odkomenderujemy) lub walczyć przeciwko zombie. Kiedy grałem pojawiło się zadanie dane właśnie od murzynki dotyczące zabicia albo screamersa albo Judgernauta. Poszukaj na mapie czy nigdzie nie wyświetlił ci się nowy quest. Tak chyba najłatwiej dość do sedna sprawy :) Dodam jeszcze tyle, że u osób będących na wypadzie ikona przedstawiająca ich twarz w naszym prywatnym notatniku jest lekko wyblakła. Część ma jeszcze odpowiednią adnotację jak "missing" etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones