PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663314}
6,9 690
ocen
6,9 10 1 690
State of Decay
powrót do forum gry State of Decay

Prawdziwy survival

ocenił(a) grę na 9

Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem tej gry. Zawsze śmieszyło mnie, gdy ludzie nazywali gry pokroju ostatnich części RE survival horrorami. Dla mnie mnie to zwykła rzeźnia, która z walka o przetrwanie ma niewiele wspólnego. Z kolei ta niepozorna gierka
arcade jest prawdziwym survivalem, w którym nie chodzi o wybijanie setek przeciwników, tylko po prostu o przetrwanie. Dano żadna gra nie wywołała u mnie takich emocji i napięcia jak SoD. Nerwowe skradanie się i przeszukiwanie opuszczonych domów przy jednoczesnym
nasłuchiwaniu odgłosów zbliżających się zombie naprawdę przyprawia o ciarki. do tego gra ma naprawdę duży świat i jest w niej co robić, a mimo to nie kosztuje standardowych dwóch stów, tylko jakieś ćwierć tej kwoty. Trochę uderza słaba grafika i masa bugów, no ale to w
końcu budżetówka.

Czytałem tez, że w razie odniesienia sukcesu przez grę, twórcy zapowiadają stworzenie MMO w tych klimatach, na co osobiście już zaczynam czekać, bo ta ekipa naprawdę wie, jak tego typu gry powinny wyglądać.

buka_power

Super gierka, ale mam nadzieję że będa jakieś updaty bo rzeczywiście jest trochę bugów. No i szkoda że nie ma multi, mieli byśmy swoje konsolowe "War Z"
Prócz the Walking Dead i Dead Island, najlepsza gra o zombie z tego co widzę po demie

ocenił(a) grę na 5
buka_power

Też byłem pod wrażeniem - przez pierwsze 3 godziny. Potem straszna schematyka a gdy wytrenowałem murzynka na maksa to sam powalałem hordy jdąc na jednej aspirynie.
Po 6 godzinach gry syrvival zmienia się w slasher. Tyle ode mnie.

Nashael

Dokładnie. No i nie mogłem pozbyć się wrażenia jakbym grał w mod do Grand Theft Auto. Gra ma ogromny potencjał, ale póki co to nieoszlifowany diament. Zbyt casualowa na dłuższą rozgrywkę.
Polecam wypatrywać "Human Element" http://www.humanelementgame.com/ jeśli chodzi o survival.

ocenił(a) grę na 6
buka_power

Bardzo dobry sandbox w świecie zombie. Poprawiono już działania klawiatury i myszy (w dniu premiery to był koszmar, że się grać nie dało). Gra jest bardzo rozbudowana i wciągająca. Prawdziwym koszmarem, który nadal istnieje w tej grze jest olbrzymia ilość bugów. Momentami to jest dosłownie błąd na błędzie.

ocenił(a) grę na 10
buka_power

Ta gra przypomina mi takie The Walking Dead a moja ocena tej gry to 10/10 :D Po prostu mega gra :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones