PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663314}
6,9 691
ocen
6,9 10 1 691
State of Decay
powrót do forum gry State of Decay

Na początek jesteśmy oczarowani grafiką, interfejsem, fabułą, przypadkowymi wydarzeniami, systemem walki. Jedynie małe bugi czasem gdzieś zgrzytają, ale gra wydaje się być naprawdę dobra. Niestety, po kilku godzinach zauważamy schematyczność i zaczyna się robić nudno. Jesteśmy wyganiani na te same zadania, AI nie powala, a nawet dlc Lifeline z nową fabułą nie jest w stanie zmienić tego, że to już robiliśmy, po prostu trochę inaczej to wygląda. Byłoby 9/10, ale niestety jest 6. To nie jest nawet gra na tydzień, ale na jeden długi wieczór.

ocenił(a) grę na 7
Szejpszifter

Jest na 3 tygodnie - jak się chodzi do pracy :)

Pirxeus

Możliwe. Są jednak gry, które nie mogą znudzić czy przerazić przez jeden dłuższy seans, a State of Decay niestety to robi.

ocenił(a) grę na 10
Szejpszifter

Hmm dziwne bo ja już jadę ze 3 miechy non stop i mi mało cały czas.

AI nie powala
To spróbuj przelecieć całą długość wybranej drogi od kopa albo zatłuc 10 pod rząd tatuśków niedoświadczoną postacią, gwarantuje że odwiozą Cię w foliowym worku z powrotem do bazy.
A to jak bardzo jest tam rozbudowany świat docenią tylko Ci którzy pograją nieco dłuzej niż 1 dzień.
I życie ma się jedno tam, nie ma wrócę bo załaduję save...
Dużo zadań to chwilowo dostępne misje, bądz przedmioty do zebrania, spotkaj feral zombie to pójdziesz gryść piach w bardzo krótkim czasie, zszabruj całą mapę i patrz jak twoja baza się rozrasta i twoja postać, wierzyć się nie chce że tak mały kawałek kodu potrafi tak wciągnąć na długie godziny, oferując animację i wygląd na przyzwoitym poziomie (Pomijam mały framedrop bo wersja PC jest najbardziej dopracowana, X One już niestety mniej).
Np. taki Resident Evil to przy SOD szmaciarz, brzdąc i papuciaż, a tak wogóle to strzelanka dla bezmózgów którzy lubią być za rączkę prowadzeni.
Mi już nie raz tam zaglądnęła śmierć w oczy, a nową postać nie wyuczysz tak szybko w jeden wieczór.
Radzę pograć dłużej, dla mnie zdecydowany hit w tym roku (na Early nie grałem)
Miał być Rise TR ale nie ma szans ze względu na ilość godzin spędzonych i klimat SOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones