PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607106}
8,6 10 417
ocen
8,6 10 1 10417
Super Mario Bros.
powrót do forum gry Super Mario Bros.

Modyfikacja zawierała lekko przerobione teksty i sprite'y postaci. Niby niewinny hack, ale został zrobiony przez kilku chorych psychicznie programistów, którzy uciekli z psychiatryka. Wkrótce po wprowadzeniu gry na rynek znaleziono ich ciała w piwnicy z komputerami i kilkoma spalonymi konsolami. Na ich ciałach nie znaleziono śladów pobicia, postrzału czy uduszenia, a konsole były odłączone od prądu. Do tej pory nieznana jest przyczyna ich śmierci. Tak przynajmniej głosi nasza miejska legenda. Nie wiem czy to prawda, ale macie tu zdumpowany ROM: http://www.speedyshare.com/Z6sdX/MARIO.NES

W czasie gry użytkowników napada dziwna atmosfera, jakby nie grali w ogóle w słynne Mario, chociaż od oryginału różni się tylko napisami i sprite'ami.
Oceńcie sami.

zagrałbym ale się boję. Jeszcze skończę jak bohaterowie filmu The Ring :)

Mam nadzieję że ktoś nagra jak gra. Ja sam nie sprawdzę.

Lol30PL

A skąd legenda?

użytkownik usunięty
Lol30PL

Ja w sumie mógłbym nagrać. Zakończenie lekko mnie przeraziło, ale nie będę spoilerował.
Problem leży w tym, że mój komputer ssie i nie mogę z niego nagrywać, bo po około pięciu minutach nagrywania gry fpsy drastycznie spadają, gra się zacina na oko przez około minutę i znowu wraca do normalności. Ale wtedy całe nagranie już jest zepsute i nie ma sensu go wrzucać.
Ale jak widzisz, ja zagrałem, przeszedłem i żyję.

Link do ROM'a podesłał mi kolega, ale sama legenda obijała się o uszy jeszcze w czasach szóstej klasy podstawówki i serio nie wiem jakie jest oryginalne źródło.

Co myśli o tym sam Mario: https://www.youtube.com/watch?v=RE9yuFIwXAU

znam cię z komixxów

użytkownik usunięty
IgOrAx005

Teraz jest już pewne- ja jednak byłem tam znany.
Jesteś już chyba setną osobą, która to napisała! Gratulacje :D

Sprawdziłabym, ale wolę nie próbować.

PS.: Jaka atmosfera konkretnie? Bo wolę nie zaglądać na stronę w twoim opsie xD

użytkownik usunięty
o_OJunior

Ciężko to opisać.

Tak jakby cały czas masz przeczucie, że za chwilę na cały ekran wyskoczy jakaś gifura, czy coś, choć coś takiego nigdy się nie wydarza. Ogółem to czujesz się, jakby to nie była gra o Mario, chociaż jest to hack "tylko" zmieniający sprite'y postaci.

ocenił(a) grę na 10

chętnie bym zagrał ale sie lekko boję :(

PS. co to jest gifura?

użytkownik usunięty
piotrekpiterpiterowski

To potoczna nazwa pewnej animacji. Pojawiała się w pierwszym linku po wpisaniu w Google "gifura". Charakteryzowała się tym, że ludzie kazali robić to innym, bo znajduje się tam "coś fajnego", czy po prostu zapraszali i namawiali do tego. Tymczasem po wejściu na stronę z Gifurą otrzymywaliśmy szybko migoczący obrazek z kolesiem z wyciętymi ustami i głośno drący się krzyk z głośników. Takie coś nazywa się ogółem "screamerami",

ocenił(a) grę na 10

aha dzięki już spotkałem się kiedyś z gifurą lecz widziałem różne między innymi twarz diabła z oblaną krwią głową , bardzo bladą zakonnice z lampą , krwawą Merry , ducha z filmiku " Auto i duch" oraz kadr z filmu " Nosferatu - Symfonia grozy" ogólnie moje zdanie na ten temat jest takie: można dawać screamery ale trzeba dawać wcześniej jakieś ostrzerzenie typu " Uwaga za 5 sekund
będzie screamer czyli straszny obrazek z okropnym krzykiem" na przykład jak to zrobił Cyprian w swoim filmiku w jego przypadku był to tylko troll ale :-) . te screamery można zobaczyć u MRPixeloz minecraft rozbitkowie sezon 2 odcinek 2 , Minecraft obcy odcinek 2 , auto i duch , disowskyy funny moments oraz jdabrowsky minecraft terefere idziemy do endu

użytkownik usunięty
o_OJunior

Nah, cholera. Link umarł.

Wygląda na to, że będę musiał to nagrać ja.

ocenił(a) grę na 10

Chętnie bym pograł w tę wersję ;)

ocenił(a) grę na 9

Dawaj link do pasty albo wrzuć na jakiś inny hosting

użytkownik usunięty
mihix

Pasty nie mogę znaleźć, ale mogę porobić screeny. Z tego co wiem, to mogą mnie nawet wsadzić za nielegalne rozpowszechnianie gier, dlatego raczej nigdzie tego nie wrzucę.

ocenił(a) grę na 9

Właśnie ja czytałem dużo creepypast o grach i tej nie znam. Szkoda. A co do rozpowszechniania gier to masz 100% racji. No chyba że minie (chyba) 75 lat od wydania to będzie można :)

użytkownik usunięty
mihix

Z tego co mi wiadomo, to Nintendo co jakiś czas odnawia licencje na każdą swoją grę, więc tu też nie ma mowy :X

ocenił(a) grę na 9

Jak by nie patrzeć to ten ROM tylko w połowie należy do Nintendo. Autorzy modyfikacji zapewne zgodziliby się na rozpowszechnienie ich dzieła.

użytkownik usunięty

Nowe info: przeszedłem grę. Księżniczka jest martwa, ma odrąbaną głowę, a gra (a w zasadzie napisy) zamiast pogratulować mi ukończenia tej przygody i zachęcenia do przejścia jej jeszcze raz, obwiniła mnie za śmierć Peach. Nie wiem, kto mógł zrobić coś takiego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

"Oceńcie sami."
1/10
To samo z innymi urban legends i creepypastami.

użytkownik usunięty

Gra jest jak najbardziej prawdziwa, link faktycznie działał. Podeślę screeny, jak znajdę ROM-a na dysku.

ocenił(a) grę na 10

Nic z tego nie rozumiem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones