PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628042}
8,7 162
oceny
8,7 10 1 162
Super Metroid
powrót do forum gry Super Metroid

Nie rozumiem czemu ta część jest okrzyknięta najlepszym Metroidem?

Ani to lepsze od 2 a zdecydowanie nie od Zero Mission.

I znów ta planeta Zebes, rozumiem że jak gra wychodziła to mógł być hype na Zebes w nowej odświeżonej szacie, ale dzisiaj? Nic nadzwyczajnego, ba Zebes z Zero Mission wciąż jest lepsza.

ocenił(a) grę na 7
Siedlec2

Zgadzam się i z opinią i z oceną. Trochę przypadek Castlevanii: Symphony of the Night - widać, że jeszcze eksperymentują z formułą, która później została dopracowana. Rozkład labiryntów, przejścia czy mapa pozostawiają wiele do życzenia. W Zero Mission, Fusion czy dwójkę w wersji AM2R gra się o niebo przyjemniej.

ocenił(a) grę na 7
countdooku86

Castlevanii: Symphony of the Night mi się podobała, ale grałem w nią łoo panie :D Dawno temu. Natomiast nie ukończyłem, z pewnością muszę wrócić. Mi się podobała seria Lord of Shadows, szczególnie ta gra 2.5 D na 3DSa

ocenił(a) grę na 7
Siedlec2

Jak lubisz metroidvanie to polecam wszystkie Castlevanie na GBA i DS. Najlepsza według mnie Aria of Sorrow. Te na DS już nie mają tak skomplikowanej nawigacji i jest czysty fun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones