PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607740}
7,7 3 508
ocen
7,7 10 1 3508
Test Drive Unlimited
powrót do forum gry Test Drive Unlimited

Do salonu Chryslera można wejść, ale do kupienia jest tylko pierwszy najsłabszy model. Reszta
nie ma ceny.
Mam zaliczone 53% gry i poziom mistrza. Odblokowany salon motocyklowy Trumpha i tryb
hardkorowy, a Chryslery najwyższe modele Forda są poza zasięgiem.
Ponadto kilka wyścigów jest zablokowanych z powodu braku odpowiedniego pojazdu pomimo,
że w poszczególnych klasach mam najszybsze samochody dostępne w salonach. Przykładowo
w klasie A mam stiuningowane: Salen, Koenigsegg, Enzo Ferrari, McLaren F1 i Lamborghini
Murcielago. Mimo to gra pokazuje mi przy próbie wejścia do wyścigu "110 mph w górach" dla
klasy A, że nie posiadam odpowiedniego pojazdu do tego wyścigu.
Jaki jest sposób na te problemy?

ocenił(a) grę na 9
CES7

Chryslera dostajesz chyba za dostarczenie wszystkich paczek albo dowiezienie autostopowiczów, teraz już nie pamiętam dokładnie.

Co do tego 110 mph w górach, to może chodzi o wyzwanie dla motocykli?

Czarny_Lotos

Dzięki za pomoc, ale już sobie poradziłem. Trzeba było wygrać wszystkie wyzwania typu Wyścig. Nawiasem mówiąc odblokowanym najszybszym Chryslerem jeździ się fatalnie. Najbardziej stabilne w prowadzeniu w klasie A są Enzo Ferrari i Lamborghini Murcielago.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones