PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615634}
7,4 331
ocen
7,4 10 1 331
The Elder Scrolls II: Daggerfall
powrót do forum gry The Elder Scrolls II: Daggerfall

TES Daggerfall

ocenił(a) grę na 10

Powiem tyle: Jest to najlepsza częśc The Elder Scrolls. Gra ma niesamowity klimat, realizm, niezwykle bogaty kreator tworzenia postaci, dużo umiejętności (nie to co Oblivion czy Skyrim). Na dodatek wielki świat, olbrzymia ilośc przedmiotów. I gildie! Świetne jest to, że na zadania masz określony czas (np. tydzień) i że należąc do gildii i nie wykonując dla niej zadań możesz się pożegnac z człokostwem. Po prostu gra idealna.

ocenił(a) grę na 7
lukas_filmaniak

Nie powiedziałbym, że gra idealna. Niestety zniszczyły ją bugi. Zadania poboczne są z grubsza takie same, świat jest pusty i monotonny. Co do klimatu - owszem, klimat jest, nie tak świetny jak w Morrowind, ale na pewno mocno odczuwalny.

ocenił(a) grę na 10
SithisDagoth

Świat owszem jest pusty i monotonny, ale gra ma swoje lata. Jednak jak już powiedziałem największą zaletą gry jest klimat i ciągłe poczucie upływającego czasu (gdy należysz do jakiejś organizacji i musisz raz na tydzień wykonac zadanie, bo jak tego nie zrobisz to spadnie ci reputacja i bedziesz mógł się pożegnac z członkostwem w gildii) oraz system tworzenia i rozwoju postaci.

ocenił(a) grę na 9
SithisDagoth

Miałem mniej problemów z bugami niż przy Skyrimie. Ostatnio przestałem grać w Skyrima (z około 190h na liczniku), bo mi co chwila crashuje do systemu - pewnie przez jakiegoś moda, ale nie mam siły sprawdzać, którego. Świat Daggerfalla jest pusty? Ano, to jest realistyczne. Grałem w Daggerfalla najdłużej ze wszystkich gier singlowych może poza Civ2 - oceniam, że około 350 godzin.

ocenił(a) grę na 10
lifter67

W sumie liczba bugów zależna jest od wersji Daggerfalla. Na UESPWiki można pobrać najnowszą z patchami, przystosowaną do Windowsa. Być może jest również wersja na Linuxa.

lukas_filmaniak

Akurat ten czas tygodnia na wykonanie zadania mnie bardzo irytował. Beznadziejny pomysł. Nienawidzę ograniczeń czasowych w grach, nie po to gram, żeby się stresować, że mam na coś mało czasu...

ocenił(a) grę na 10
Patty Diphusa

To już tylko i wyłącznie kwestia gustu, mnie się taki realizm podobał. Faktycznie może to byc stresujące, zwłaszcza jeśli należysz do kilku gildii i jeszcze masz do ukończenia wątek główny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones