PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608592}
7,8 8 728
ocen
7,8 10 1 8728
The Elder Scrolls IV: Oblivion
powrót do forum gry The Elder Scrolls IV: Oblivion

Świetna gra, która wciąga w swój świat jak bez opamiętania. Gram już ponad miesiąc, a wciąż nie dotarłem nawet do połowy. Wielowątkowa fabuła, świetny rozwój postaci, ogromna lokalizacja. Wszystko to sprawia, że jest to moja jedna z najbardziej ulubionych gier na PS3. Jedyny mankament to sztuczność w poruszaniu się postaci i czasami lekko niedopracowana grafika. Ale w kolejnej części Skyrim te małe defekty zostały wyeliminowane i myślę, że w końcu będę mógł ocenić RPG`a na PS# na 10 punktów.

ocenił(a) grę na 8
ziggymarley17

Fakt, jeśli brać pod uwagę rozmach - gra jest wręcz epicka. Mnie denerwuje tylko poziom trudności - na początku jest ok, ale po nabiciu kilku(nastu) poziomów robi się dziwnie - postać może zginąć od jednego dobrego ciosu głupiego niedźwiedzia brunatnego. Kiepsko jak na zakutego w ciężki pancerz herosa który jeszcze niedawno bez problemu rozwalał tego przeciwników bez wysiłku. Ale ten mankament dotyczy chyba wszystkich gier z serii Elder Scrolls...
PS. "Gram już ponad miesiąc, a wciąż nie dotarłem nawet do połowy" - kiedyś, parę ładnych lat temu, taka długość gry była dość powszechna, nie to co teraz - gra oferująca 20 godzin gry to rzadkość...

użytkownik usunięty
ziggymarley17

Czy występują unikatowe, pięknie rzeźbione, oryginalne artefakty(mam na myśli głównie broń)? W Skrym ta kwestia została rozwiązana tragicznie - większość tychże jest po prostu brzydka i niepraktyczna. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones