PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654296}
6,8 908
ocen
6,8 10 1 908
The Elder Scrolls Online
powrót do forum gry The Elder Scrolls Online

NIE POLECAM. Abonament 50 zl miesiecznie, combat system nudny, grafika brzydka, pay to play.
Jak to powiedzial Rojo - drewno z potencjalem. Zdecydowanie wracam do Rifta.

Viollipop

Dla mnie każda gra z abonamentem jest już stracona, a oni dali jeszcze do tego mikropłatnościami. Kupuje grę za 200zł to chce ją mieć a nie cały czas za nią płacić i jeszcze jakiś noob z 1 lv kupi sobie coś za kasę i będzie lepszy od 100lv ku***! I właściwe gra nie powala :).

ocenił(a) grę na 7
GreenArrow2

Zawsze możesz założyć własną firmę i stworzyć lepszą grę, za którą nie będziesz musiał płacić co miesiąc.
A jeżeli kupujesz taką, w której może cię rozwalić 1 lvl. noobek, to znaczy że tak naprawdę tego chcesz, w końcu volenti non fit iniuria :-)

Nnorm

1.Ciekawe gdzie w Polsce? hahahaha.
2.Tylko ja nie tworze gier i nie mam zamiaru, po prostu wystawiam opinie że nigdy tej gry nie kupię za taką chciwość twórców.
Nie mam nic przeciwko noobą tacy też muszą być każdy kiedyś zaczynał. Skoro 1 lv jest lepszy ode mnie to czemu wy miał mnie nie zabić, ale co innego jak przez mikropłatności taki gracz zyskuje ogromną przewagę.

Viollipop

a wielkość mapy jak się ma do tej ze Skyrim?

Rockman92

ta sama mapa co w skyrimie, trochę ulepszeń.

Viollipop

eeee to lipnie trochę, liczyłem na na prawdę duży, ogromny świat. Jednak na pewno kupie gdyby to było bez abonamentu kiedyś. W końcu to TES - jedna z najlepszych serii gier.

Rockman92

U mnie najlepsza, zaraz po WIedźminie.

Viollipop

Masz rację, Wiedźmin , TES, to na prawdę świetne serie, ja uwielbiam dodatkowo Mass Effect bo jestem fanem Sci-fi. W tym roku na pewno też zagram w Dragon Age którego mniej lubię od wcześniej wspomnianych serii ale i tak lubię i czekam z niecierpliwością na trójkę. Aha, Frontiers, gra która stworzyła jedna osoba też mnie zaciekawia ;)

Rockman92

Lista premier, na które oczekuje jest tak długa, że ciężko wymienić wszystko bez pomylenia się. To pewnie przez to, że gram w każdy gatunek gier i nie ograniczam się do RPGów.
Czekam między innymi na Wiedźmina, Homefront 2 (zapowiedziany przez Cryteka w 2012 i nadal nie ma wzmianki o nim), Watch Dogs i Daylight.

Viollipop

ja też oczywiście nie tylko w RPG. Watch Dogs - oby ta gra na prawdę wypaliła. Też mnie bardzo ciekawi.

ocenił(a) grę na 9
Viollipop

Mapa nie jest ta sama co w Skyrim. Na razie jest odkrytych po kilka krain całego Tamriel dla każdej frakcji, co de facto daje naprawdę kawał terenu do zwiedzania. Dodatkowo mapa PvP obejmuje całe Cyrodiil

"Dla mnie każda gra z abonamentem jest już stracona, a oni dali jeszcze do tego mikropłatnościami. Kupuje grę za 200zł to chce ją mieć a nie cały czas za nią płacić i jeszcze jakiś noob z 1 lv kupi sobie coś za kasę i będzie lepszy od 100lv ku***! I właściwe gra nie powala :)."

Mikropłatności działają jak w WOW, czyli nikt nie kupi nic co daje ci jakąkolwiek przewagę. Przytoczyłeś tutaj przykład typowy dla gier f2p. Ja osobiście wolę płacić abonament i mieć rozbudowywany content, niż grać f2p i mieć rozbudowany item shop

Viollipop

CO? akurat świat jest ogromny, sam kupilem za 35 funtow teraz juz podstawke przedwczoraj i na razie wbilem 8 lvl, gralem też trochę w betę. Gra faktycznie nie powala i na razie nie jest w 100% zadowolony z zakupu ale co do mapy to powiem że świat jest przeogromny...

Viollipop

Sam jesteś brzydki. Opieraj się dalej na opini takich niedorobów jak Rojo, a zajdziesz naprawdę wysoko.

Viollipop

Dlaczego zaczynasz od minusow wymieniajac abonament? Nie polecasz bo 50zl miesiecznie ? Przeciez to nie ma absolutnie nic wspolnego z jakoscia gry! myslisz ze gra zostala stworzona tylko dla Polakow? Dla nas wszystko jest drozsze nominalnie niz na zachodzi.Gra zostala wydana w 3 jezykach:angielski,niemiecki i francuski,dla nich abonament kosztuje raptem okolo13euro/funtow/dolarow,,a co ich to obchodzi ze u nas to 50zl.
Wedlog ciebie gra jest brzydka ? To jedna z najpiekniejszych gier jakie widzalem,ze wzgledu na jej przeogromny swiat, tworcy wlozyli nieoceniony ogrom pracy by to stworzyc,w kazdym domku do ktorego wchodzisz jest masa detali, nie wspominajac o widokach panoramy stojac na wzgorzach.
Wracaj sobie do czego tam chcesz, Zenimax nie bedzie za toba plakal :) Aha i co do ponizszych komentarzy, w grze nie ma mikrotransakcji, widac ze wypowiadaja sie tu ludzie,ktorzy nawet w ta gre nie grali, brak slow po prostu.

Robson293

Pomijając już kwestie z płatności to mnie smuci, że kolejny znany tytuł idzie jako MMORPG. Co prawda Skyrim fabularnie kulał, ale trend robienia ze szlagierów MMO jest tragiczny. Zagrałem dłużej w jednego MMORPG: Neverwinter i przyznam, że nie potrafię cieszyć się z grania w takie coś. Niemal wszystko sprowadza się do nabijania leveli, zdobywania lepszych intemów i ew jakiś potyczek PvP. Dla mnie to koszmarna nuda, zero fabuły co w przypadku Forgotten Realms i znanych dotąd gier na ich podstawie jak Baldur's Gate, NWN czy Torment jest po prostu smutne(nie powiem, że żałosne, ktoś na tym robi kasę i ma do tego prawo i nikt mi też nie każe w te gry grać).

Jaq87

Oczywiscie, moze fakt,ze gra jest tytulem MMO wplywa na jej atrakcyjnosc. Ja osobiscie tez nie lubie MMO, ale w ta gra mialem okazje grac naprawde sporo i najbardziej mnie tylko denerwuja opinie ludzi ktorzy mowia ze to jest gniot. Nie gralem w Skyrima wiec nie moge porownac ale fabularnie gra jest bardzo ciekawa, mamy do wyboru 3 frakcje i zaleznie od tego ktora wybierzemy,fabula bedzie przedstawiana z perspektywy tej frakcji.Wiec gre mozna przejsc 3 razy i kazda z nich oczywiscie ma swoje mapy.Mozliwe ze stworzenie MMO to skok na kase ale z drugiej strony moze mieli ambicje na cos nowego ? Na pewno nie jest to gatunek dla mainstreamu i moze za duzo ludzi skuszonych popularna marka siega po ten tytul i potem jest rozczarowana.

Robson293

Czyli tę grę można ukończyć? Myślałem, że MMO są tworzone tak, by grało się w nie w nieskończoność. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones