PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654296}
6,8 908
ocen
6,8 10 1 908
The Elder Scrolls Online
powrót do forum gry The Elder Scrolls Online

Wczoraj pobrałem wersję BETA, pograłem może 2-3 godziny i stwierdziłem, że to jakaś pomyłka. Miał być kolejny
pogromca WoW'a, a wyszło jakieś nieporozumienie za olbrzymie pieniądze.. Sądzę, że niebawem ujrzymy The Elder
Scrolls Online jako Free-to-Play.

użytkownik usunięty
Antekk_filmweb

Niech lepiej się wezmą za tworzenie jakiejś boskiej VI części, a nie siedzą w TYM.

użytkownik usunięty
Antekk_filmweb

Absolutnie sie zgadzam i licze godziny do przejściana model FTP. Ael nie ma co sięmartwić Dark Souls 2 juz niedługo.

Antekk_filmweb

Również grałem w ten weekend i cóz meh.. Też jestem rozczarowany chociaż uważam, że dla fanów serii, którzy mają kilku kolegów chętnych do wspólnego grania mogłoby i być ciekawie. Jeżeli będzie model F2P lub nawet B2P to zdecydowanie powrócę to tego tytułu.

AVVOL

Dokładnie AWOL, gdyby tylko było samo B2P bez abonamentu pewnie nawet bym się nie zastanawiał nad kupnem. W aktualnej sytuacji (moim oczywiście zdaniem) za te pieniądze lepiej kupić Skyrima + Guild Warsa 2 (heroic edition stówkę aktualnie) i mamy praktycznie to samo, a nawet więcej za te same pieniądze jak nie mniejsze. Poleciłbym WoW'a jednak tutaj mamy inna mechanikę walki, questów itd.

Ktoś gdzieś fajnie napisał, że TESO bardziej zakrawa mu na "online RPG" niż MMORPG i ja się pod tym podpisuje. Niestety smutna prawda ale z TESO wyszło kiepskie MMO z przesadzonym systemem płatności. Próbują zarobić na marce..

Antekk_filmweb

Ja osobiście uważam, że za mało grałem i jest za mało recenzji z end game contentu żeby móc powiedzieć czy to pełnowartościowe mmo czy nie. Nie mniej zgadzam się w 100% z ostatnim Twoim zdaniem.

Offtopicowo powiem, że Guild Wars 1 i wszystkie dlc przeszedlem dawno temu. Na drugą część czekałem od początku zapowiedzi i kupiłem pre order no i pograłem z miesiąc. Niestety nie podeszła mi ta produkcja.

Wracając do TESO zastanawiam się ile potrwa podjęcie decyzji o zmianie modelu na B2P lub F2P. Oczywiście zakładając, że taka sytuacja będzie miała miejsce. Jakieś opinie?

Antekk_filmweb

Świetnie :)
Jeśli gierka będzie Free-to-play to zapewne w nią sobie zagram. Mam do Ciebie trzy pytania odnośnie tej gierki:
1. Czy to prawda, że nie można zwiedzać lokacji należącej do wrogiej frakcji?
2. Czy można jeszcze zagrać w darmową wersję BETA, np.: w następny weekend?
3. Czy postacie z wersji BETA będą usunięte po zakończeniu BETY?

Dentarg

Dość trudne te pytania zadajesz osobie takiej jak ja, co bardzo mało grała w TESO :)

Jeśli chodzi o 1 pytanie, to nie doszedłem tak daleko w grze abym mógł, to sprawdzić. No ale co do 2 pytania wiem na 100%, że nie będzie takiej możliwości. Premiera gry za 2 miesiące, więc albo zrobią jeszcze jedną "małą" close bete dla wybranych już tylko albo wcale. Jeśli chodzi o 3 pytanie, to raczej wszystkie konta zostaną wyczyszczone.

Mama nadzieję, że pomogłem :)

Antekk_filmweb

Szkoda, że już nie pogram w betę. Dzięki za informacje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones