PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616449}

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Zelda no Densetsu: Toki no Ocarina
8,7 885
ocen
8,7 10 1 885
The Legend of Zelda: Ocarina of Time
powrót do forum gry The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Najlepsza Zelda?

ocenił(a) grę na 9

Nie. Dla mnie wciąż najlepsza była i będzie wyrocznia sezonów. Ale wszyscy wiemy dlaczego ta część jest tak fenomenalna. Zora Lake :) Miejsce w którym do dziś dzień naprawdę można się relaksować wsłuchując w soundtrack.

ocenił(a) grę na 10
Siedlec2

Najlepsza :)

The Legend of Zelda:Ocarina of Time 1998 - 10/10
The Legend of Zelda:Majora's Mask 2000 - 9,5+/10
The Legend of Zelda:Breath of the Wild 2017 - 9,5/10

Polecam zagrać w The Legend of Zelda:Ocarina of Time 1998 oraz
The Legend of Zelda:Majora's Mask 2000 pod emulatorem 3DS zwany CITRA.

Można wtedy zagrać w te gry z dużo lepszymi teksturami fanowskimi i rozdziałce 4K.

The Legend of Zelda:Ocarina of Time 1998
www.youtube.com/watch?v=mF9CxAulk04

The Legend of Zelda:Ocarina of Time 1998 + mody
www.youtube.com/watch?v=ommmSq5YeXE

The Legend of Zelda:Majora's Mask 2000
www.youtube.com/watch?v=WAC7TN5Kh4A

The Legend of Zelda:Majora's Mask 2000 + mody
www.youtube.com/watch?v=8ji9lfdZEv8

Różnice kolosalne w wyglądzie gier dzięki modderom. To samo przy kultowym
Super Mario Bros 64 z 1996 najbardziej legendarnej platformówce 3d, gdzie też gra dostała świetne tekstury od fanów i wygląd jest teraz kapitalny. Gra legenda.
Nie pobiły ja Super Mario Galaxy 1 i 2 oraz Super Mario Odyssey mimo, że są świetne.

ocenił(a) grę na 9
returner

Well,


Tak właściwie to grałem, mam 3DS'a XL do dziś dzień. Już nie piracę.

Powiem po tych 6 latach OoT spadła jeszcze niżej w moich oczach. :D

Majora Mask 3D z efektem 3D jest boska. Znacznie lepsza niż OoT i w dodatku 3DS miał świetne dwie inne gry. LBTW Która odgrzewany kotlet to odgrzany ale dla mnie zeldy 2.5 D zawsze będą miały soft spot w serduszku i Tri Force Heroes w które zagrywałem online jak dziki.

ocenił(a) grę na 10
Siedlec2

Ja też nie piracę. Mam ponad 4 tysiące oryginalnych gier. Wiele z nich w 5-6 wersjach.
Te dwie starsze Zeldy zarówno pod Nintendo 64 i 3Ds.

Ale jak są mody graficzne to korzystam. Przeważnie są do wersji Pc, ale też co ciekawe pod emulator Gamecube i 3dS. Także czuje się rozgrzeszony.

Gry 3d zwłaszcza z lat 1993-2005 mocarnie zyskują na modach graficznych.
Gry 2d o wiele mniej zestarzały się wizualnie.

Przykładowo Tomb Raider 1996 na teksturach HD wygląda o wiele lepiej niż Tomb Raider IV z 1999.

Super Mario 64 z 1996 na teksturach HD znów wygląda o wiele lepiej niż Super Mario Sunshine z 2002

Z tym piraceniem to też rzecz względna. Obecnie gry na C-64 i Amiga są w sieci za free i można je pobierać. I nie jest to żadne piracenie, bo nie idzie ich kupić. Uznane za legalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones