PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686524}
7,0 2 273
oceny
7,0 10 1 2273
The Order: 1886
powrót do forum gry The Order: 1886

Kto by pomyślał że gra powstawała tak długo, co dobry sandbox.
Ta gra doskonalę pokazuję że Grafika < Wszystko inne. Tylko The Order: 1886 nie ma wszystkiego innego, a szkoda bo to był naprawdę niewykorzystany potencjał.
Steampunk tyle ciekawych pomysłów na tytuł, wydaje mi się że developer chciał zrobić wszystko i nic, wyszedł taki potworek misz masz. Wyszło wszystko po trochu, ale z gorszym efektem niż zamierzany, historia nim się rozkręci już się kończy, interakcja z otoczeniem znikoma kosztem super grafiki, choć ja wolałbym na odwrót gorsza grafika, wyższa interakcja z otoczeniem bo to właśnie poprawia gameplay i odbiór gry.
QTE które są nie do pominięcia i czasami są bardzo wkurzające, gra powstawała długo. To najbardziej nie rozumiałem narzekania Developera jakoby on nie rozumie graczy, dlaczego narzekają na jego grę. W pierwszym momencie pomyślałem sobie "Skoro nie rozumiesz graczy, to dlaczego robisz gry" mało tego odniosłem wrażenie że Ready At Dawn stworzył grę pod siebie, a nie pod graczy.

Pod względem technicznym gra prezentuje się równie dobrze co RYSE z Xboxa, jedynie Dubbing PL w grze chciało by się wyłączyć, ale niestety nie można. A moment w którym bohaterowie mówią po "francusku" heh wystarczy to przemilczeć. O tej grze można było by naprawdę wiele napisać, nie wiem czy was ale mnie też wkurzała Lady Igerna która miała irytujące teksty, już nie pamiętam ich ale po ich usłyszeniu, chciało by się jej wpakować kulkę w łeb.

Gra jest OK ale na raz, na pewno poniżej oczekiwań, bo kiedy pierwszy raz zobaczyłem zapowiedź, to pomysł całkiem mi się podobał. Wtedy myślałem Steampunk z domieszką Lykanów i do tego wariacją rycerzy okrągłego stołu, co tutaj może nie wyjść !!... jak widać mogło nie wyjść.

https://www.youtube.com/watch?v=Xan0rjNy_oA

ocenił(a) grę na 6
MaXXi

Właśnie odpalam na świeżo zakupionej Ps4 Pro i serio co chodzi???Grafika brzydka jak noc, wszystko rozmazane ,nieostre ,może rożnych detali duzo ale wygląda to paskudnie przez te filtry .Typowy marketingowy bullshit z ta grafika

Danio31b

Yyy czy ty na pewno grałeś w tą samą grę...?

ocenił(a) grę na 6
Ragnar

Tak grałem i to na dobrym TV ,do uncharted 4 czy gier z PC ta gra jest po prostu brzydka i tyle

Danio31b

Co jak co ale akurat piękna grafika (jak na 2015 rok produkcji oczywiście) i świetny design jest jedną z nielicznych zalet tej gry. No chyba że mówimy tutaj o odczuciach subiektywnych dotyczących tego co pojmujesz za brzydkie czy ładne. Wtedy oczywiście nie ma dyskusji, bo na przykład ja lubię steampunk i brudno-undustrialne klimaty alternatywnej rzeczywistości XIX-wiecznego Londynu, a ty kolorową dżunglę Uncharted ;)

ocenił(a) grę na 6
Ragnar

Gra ma mnóstwo detali, pierdół ale i rozmazania niestety, mi się to nie podobało

Danio31b

Nie wiem o czym prawisz człowieku, splatynowałem grę kilka dni temu i żadnych rozmazań nie zauważyłem

ocenił(a) grę na 8
Ragnar

To zależy jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu.Ogrywam teraz tę grę na PS5,TV4K i gdy miałem ustawioną rozdzielczość 2160 p,z włączonym HDR,to obraz faktycznie był lekko rozmazany i ogólnie grafika była słabsza.Ale gdy już zmniejszyłem rozdzielczość do 1080p tak jak jest na okładce gry i wyłączyłem HDR,to grafika momentalnie zrobiła się o wiele lepsza i wyraźniejsza.Gra nadal po tylu latach wygląda naprawdę dobrze.

ocenił(a) grę na 8
MaXXi

Według mnie bardzo dobra gra,szkoda że niedoceniona i mało znana.Ogrywam ją teraz na PS5 i grafika nadal prezentuje się przyzwoicie.Fabuła jakby połączona z starych,dobrych COD-ów,MOH,oraz przez te stwory z,Wolfenstein.Dałbym nawet 9 gdyby mniej było scenek filmowych,a więcej samej gry.Dodam jeszcze że dodałbym jeszcze jeden plus do tej 9 gdyby gra była trochę dłuższa.Polecam wszystkim tym którzy jeszcze nie grali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones