PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686524}
7,0 2 273
oceny
7,0 10 1 2273
The Order: 1886
powrót do forum gry The Order: 1886

Konsola leży nieużywana z braku czasu,ale dla tego tytułu zimą,znajdę czas. Jak nie' to urlop:-)

ocenił(a) grę na 7
ellleone

Ja czekam na Wiedzmina i Bloodborn'a ale The Order też ogarnę z przyjemnością ;)

ocenił(a) grę na 8
ellleone

Mam nadzieje, że urlop będzie wart tej gry :)

ocenił(a) grę na 8
alienowa

Ja również mam taką nadzieję;)

ocenił(a) grę na 7
ellleone

No ja również liczę, na w końcu nowy prawdziwy nextgenowy exclusive na wysokim poziomie.
Do tej pory jedynie InFamous, ew Killzone (który jak dla mnie szału nie robi) były nowymi tytułami, zaś mieliśmy masę remasterów z ps3.

ellleone

Tak z ciekawości :) Masz pracę przy komputerze?

ocenił(a) grę na 8
trivette

Skąd Ci to przyszło do głowy?

ellleone

Gdyż zastanawiałem się czy ktoś pracujący ponad 8h dziennie przy komputerze, zechciałby wykorzystać na urlop na dalsze siedzenie przy komputerze :) Ja np. nie chciałbym :)

ocenił(a) grę na 8
trivette

No to ciekawe masz przemyślenia.Swoją drogą, nie posiadam komputera.

ellleone

Oj znajdziesz czas. Jeżeli jeden wieczór to dla ciebie sporo.
Gra jest ponoć na 5 godzin, z czego większość to interaktywny film - recenzjenci(pomijając tych regularnie kupowanych przez Sony) masakrują grę dając jej oceny rzędy 5-6/10.
Szkoda 250zł, lepiej sprzedaj Ps4 i kup sobie PC, bo gier na ten szajz nie ma.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

Gra kosztowała mnie 90zł. Nie gram już w gry tak namiętnie jak w czasach dzieciństwa.Konsole kupuje od czasów Atari,tzw przystawki.Nigdy nie lubiłem grac na PC,gra dla mnie zapowiada się genialnie.Tego oczekiwałem od tego tytułu.skondensowanej akcji i filmu.Tylko trochę czas gry mnie zmartwił,ale spokojnie ,,,za kilka godzin się przekonam na własne oczy.

ellleone

Gdzie kupiłeś tak tanio premierówke na Ps4?
Z tego co widziałem to stoją po 200zł.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

Kupuje wersję cyfrowe ze znajomym.

ellleone

obejrzyj sobie xD
https://www.youtube.com/watch?v=FV-u5tvQC34&

ocenił(a) grę na 7
ellleone

Daj znać czy warto. Gry na pewno nie kupie w tej chwili (chyba, że na zasadzie dziś zakup, za kilka dni odsprzedaż/wymiana), ale z pewnością rozważę gdy będzie tańsza do kolekcji gier exclusive, bez względu jakie oceny dostaje. Mam zasadę, że exclusivy dla konsol Sony i Nintendo muszę po prostu zagrać.

the_governor

https://www.youtube.com/watch?v=Qy6NHKDh-Mo
ogólnie niespecjalnie warto, AI wrogów jest głupie (wilkołaki atakują zawsze z tego samego miejsca), towarzyszy jeszcze gorsze (przy odrobinie szczęścia towarzysz kogoś zabije), są tylko 2 walki z bossami i są identyczne (interaktywny film klikany). czyli radziłbym czekać na dużą promocje albo na kontynuację bo zakończenie jest niezadowalające. ;)

ocenił(a) grę na 8
nieznajomy43

Grałeś w tą grę?

ocenił(a) grę na 8
the_governor

Grę rozłożyłem na trzy dni.Jeżeli chodzi o grafikę,to jest przepiękna.Uliczki,alejki i cały świat jest naprawdę świetnie odwzorowany.Sama rozgrywka jest dobrze zrobiona,bez rewolucji.Na wielki plus muszę zaliczyć moc,czucie strzelania.Fabuła jest dość prosta,tzn jest bardzo przyziemna,co nie zmienia faktu że dalej pozostaje interesująca.Na minus na pewno trzeba zaliczyć czas gry. Troszkę ponad siedem godzin na trudnym poziomie,to z lekka za mało;)Zakończenie też zaskakuje,gra kończy się nagle,co może wskazywać na dalszą kontynuację,choć nie musi.Czy polecił bym ją w takiej cenie jak teraz oscyluję?Zdecydowanie tak z małym ale.Jak jest z zarobkami w Polsce to każdy wie.Jeżeli nie stać cię na wydanie takiej sumy,możesz poczekać aż cena spadnie lub kupić z kimś na pół.Tak czy inaczej ....polecam.

ocenił(a) grę na 6
ellleone

Nie chce być złośliwy ale warto wydawać 1500 zł dla 5 - 6 godzin gry ?? :)

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

Właśnie przed chwilą ukończyłem The Order 1886 i na hardzie zajęło mi to ok. 10 godzin. Uważam że gra jest prześliczna i polecam ją każdemu kto choć trochę lubi Steampunka albo gry TPP bo strzelanie jest naprawdę świetne. Fabuła też nie jest zła, więc moim zdaniem warto kupić :)

ocenił(a) grę na 6
DrAkE_fw

Ja już się dorobię PS4 to sprawdzę :)

Danio31b

Za 1500 lepiej kupic wczasy w Tunezji i miec strzelanie na zywo. A na powaznie to idiotow oglupionych reklama nie brakuje wiec tlum kupi:-)

ellleone

Zmarnowałeś pieniądze. Zwłaszcza kupując grę.

ocenił(a) grę na 8
crazy_race

Skąd Ty to możesz wiedzieć.

ellleone

279 zł za grę na 7 godzin, która nie ma więcej do zaoferowania po jednym przejściu. Cholernie się to opłaca.

ocenił(a) grę na 8
crazy_race

Za grę zapłaciłem 90zł. Zakładam,że gry nie posiadasz,czyżby kolejny gracz,który przechodzi grę na Youtubie?Na przyszłość,nie zaglądaj ludziom do portfela:)

ellleone

Przechodzenie na jutube? Co to za jakiś nowy twór?

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

Ludzie oglądają gry w partach a później się wychwalają że grali i że gra jest słaba itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones