PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686524}
7,0 2 281
ocen
7,0 10 1 2281
The Order: 1886
powrót do forum gry The Order: 1886

nie jest zle

ocenił(a) grę na 8

gierka graficznie jest kapitalna, historia tez jest nawet ciekawa. Zaczolem grac dzisiaj, juz ja wylaczylem bo nie chce jej za szybko skonczyc...

ocenił(a) grę na 7
dziadzior1990

tez tak uwazam, ocena jest mocno zanizona, ale nie dziwne wczoraj o 10 rano w dniu premiery byly juz 3 glosy i srednia 6.0, ktos musial szybko przejsc gre, albo raczej hejterzy wczesnie wstali :)

ocenił(a) grę na 6
dziadzior1990

Nic dziwnego ,że grafika dobra skoro dzięki idiotycznym czarnym pasom gra chodzi w 800p :)

Danio31b

Hahahahhahaha...

Danio31b

Ty to musisz jakiś straszny kompleks mieć odnośnie konsol.
W tematach wielu gier (np. Red Dead Redemption gdzie, któryś z użytkowników wypunktował Cie co do Twoich mądrości odnośnie napisów - racji i tak oczywiście nie byłeś w stanie przyznać, bo jakże inaczej?) czepiasz się byle czego, grunt że na kosole = do dupy. Do portfeli też widzę, że lubisz ludziom zaglądać, a to bardzo brzydki zwyczaj.

ocenił(a) grę na 6
hacksaw_83

Nie mam żadnych kompleksów konsol, bo niby czego?? niskiej rozdzielczości i słabej płynności ?? ,po prostu lubię punktować czasami słabości konsol na złość tak jak konsolowcy robią z PC :) A temat z RDR stary jak świat i zdążyłem się dorobić od tamtego czasu X360 i PS3 :)

Danio31b

Pasy to akurat raczej zabieg artystyczny chyba i wygląda przez to lepiej i bardziej filmowo.
Na PC byloby tu tak samo

ocenił(a) grę na 7
dziadzior1990

Póki co graficznie najładniejsza gra na ps4

dziadzior1990

grafika jest niesamowita tylko szkoda, że pozostała reszta jest co najwyżej średnia. https://www.youtube.com/watch?v=Qy6NHKDh-Mo (The Order: 1886 Angry Review)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones