PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609471}
8,5 832
oceny
8,5 10 1 832
The Secret of Monkey Island
powrót do forum gry The Secret of Monkey Island

Kawał mojej młodości!
Przecudowna, wybitna gra rozpoczynająca najlepszą serie gier przygodowych w historii! Arrrr! :D

We wszystkie części gram do dzisiaj, a wspaniałej muzyki z Monkey słucham na co dzień!

Pozdrowienia dla wszystkich fanów Guybrusha!

ocenił(a) grę na 10
Mithril82

Oj tak, najlepsza gra przygodowa wszechczasów! :)
Kiedy dorwałem tę grę za nastolatka na początku lat 90-tych, to od razu mnie oczarowała, mam do niej wielki sentyment.
Świetny abstrakcyjny, inteligentny humor, a ileż nauczyłem się j. angielskiego dzięki Guybrushowi i jego przygodom!

- My name's Guybrush Threepwood. I'm new in town.
- Guybrush Threepwood? Ha ha ha! That's the stupidest name I've ever heard!
- Well, what's YOUR name?
- My name is Mancomb Seepgood.
:D


Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 10
KarlossPL

hehe ja dokładnie tak samo :)
kiedyś u kolegi na jego pc.. na początku lat 90-tych zobaczyłem Monkey :) i to było jak... wow! co za genialna gierka, piękna grafika muzyka, super humor no i piracki klimat :) a potem to już u mnie na Amidze wylądowały cześć 1 i 2 :)

i też bardzo dużo angielskiego nauczyłem się z MI :))

Pozdrawiam! arrr!

ocenił(a) grę na 10
Mithril82

NAJLEPSZA gra jaka kiedykolwiek powstała. Niesamowity klimat, świetny humor i genialna fabuła!
Pierwszą część przechodziłem razem z kolegą chyba z rok, ucząc się przy tym mnóstwo angielskiego. Utknęliśmy w 2 akcie na statku i musieliśmy pisać list do ŚGK (nieistniejące jużczasopismo Świat Gier Komputerowych) i... po pół roku odpisali i z tą pomocą udało nam się (oczywiście nie od razu) ukończyć grę. Nie mam pojęcia, czy z jakąkolwiek inną grą chciało by mi siętyle użerać :)

ocenił(a) grę na 10
Doback

ŚGK to był super magazyn :) mam w kolekcji prawie wszystkie numery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones