PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629975}
7,2 290
ocen
7,2 10 1 290
The Simpsons: Hit & Run
powrót do forum gry The Simpsons: Hit & Run

Takie GTA dla najmłodszych.... mimo że w rolach głównych wystąpili Simpsonowie.

Bilet95

Czekam na Hit & Run II

ocenił(a) grę na 2
Bilet95

Nie zdenerwował Cię wyśrubowany poziom trudności jak na grę dla najmłodszych :P ? Jedno uderzenie lub źle obrany skrót i można robić restart ...

monii254

Wyśrubowany poziom trudności ?
To żeś w Reksia nie grała :D

Nie no, stylem ta gra jest bardziej dla młodszych, choć są też tam mocniejsze żarty, ale w porównaniu do dzisiejszych animacji dla dzieci aka "Cartoon Network", to w zasadzie norma.

ocenił(a) grę na 2
Bilet95

Simpsonów ubóstwiam ale ta gra wystawia moją sympatie na ciężką próbę w coś przywalę już mogę dawać restart , po jakimś czasie już te same odzywki np. Barta tak mnie denerwują że ściszam do zera głosy .
W porównaniu do takiego simpson the game gdzie przyjemne cutscenki i ten "humor" sprawiają że czuję się klimat tej parodii to tu jest hardcorowo , przynajmniej dla mnie ale ścigani nigdy nie były moją najlepszą dziedziną .

Który dokładnie Reksio ? , podaj tytuł to poprzeklinam sobie przy padzie :P

monii254

Reksio ? Ten główny nurt fabularny.

Mnie zaś przeciwnie, Simpsons the game mi się nie podobało, od tej gry już oczekiwałem więcej niż jak od Hit&Run które też miało większy potencjał.
Jeśli zaś chodzi o Hit&Run, nie potrzebne była zmiana bohaterów, "musisz grać każdym Simpsonem", to strasznie głupi zabieg, który najczęściej wadziłem, przy tych masowo wychodzących kiedyś, gier na podstawie animowanego hitu.
Po pewnym czasie fakt nużyło, ale miało kilka fajnych rozwiązań. Wskakujesz do czyjegoś wozu,
i jedziesz jako pasażer, choć sterujesz. Gdyby tylko się grało Homerem, to gra byłaby lepsza.

Od Simpsons the game, oczekiwałem znacznie więcej. Szczególnie dlatego bo było robione przez EA, choć oni ostatnio idą na łatwiznę jak twórcy COD'a. Fabuła dla mnie leży, "bo to wszystko było grą", równie dobrze można dać Tapped out i powiedzieć że ma fabułę. Ale też już do bólu przewidywalne żarty czy nawet misję.
Simpsons the game, mi się nie podobało.

A z tego co widzę wielu ludzi liczy na Hit&Run2, wyobraź sobie, przygotówka trochę jak GTA SA, gdzie gra się tylko Homerem i przemierza się całe Springfield itp.

ocenił(a) grę na 2
Bilet95

Jeśli głównym bohaterem byłby koleś o tak zajebistym spojrzeniu na świat to spoko :D , jak dla mnie to główna postać w tej całej obsadzie :D

Odnośnie gier od EA to jest różnie , nigdy nie oczekiwałem by polecieli na wyżyny nawet przy dobrym temacie , wolą utarte sprawdzone sposoby by zarabiać szmal a nie by wznieść się wyżej .

ocenił(a) grę na 7
monii254

@monii254 Widzę, że bardzo surowo oceniłaś ten tytuł. Rzeczywiście, jest to gra dla najmłodszych, którzy cierpią na brak frustracji w życiu. Poza tym większość dzieci nie jest w stanie wyłapać tych żartów (z hindusem pojechali równo). Dawno tak nie przeklinałem podczas gry. Szkoda też, że z czasem gra robi się coraz mniej zbalansowana i repetytywna, a poziom z zombie to po prostu nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones