PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 306
ocen
7,2 10 1 11306
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Ja chciał bym coś o tematyce kosmosu i UFO.
A jak tam u was? :)

ocenił(a) grę na 5
Windraver

Ile bym dała, żeby zrobili dodatek z lasami, dżunglami, dzikimi zwierzętami... :/

cluke

Fajny pomysł. Może w zwierzakach dojdą takie typy parceli, warto pomarzyć :D

ocenił(a) grę na 6
Windraver

Ja z chęcią bym kupił dodatek (a może bardziej akcesoria) w stylu "Codzienne życie", który dodałby więcej codziennych interakcji typu "otwórz okno", lub na kwiatach "powąchaj". Wiem, że gra jeszcze nie wyszła i nikt oprócz twórców nie wie co tam jest, ale prawdopodobnie takich rzeczy nie będzie : /

Windraver

Osobiście czekam na "The Sims 4: Mordercy i Gwałciclele". Tego jeszcze w Simsach nie było.

ocenił(a) grę na 4
ShakalakaxD

Hhaha jestem zaa. W ogóle wie ktoś o jakiś simsach dla dorosłych?

ocenił(a) grę na 8
TrefnaPanna

mody whickedwhims i extreme violence, nie dziękujcie :D

Windraver

Pierwszy dodatek jaki wydadzą, będzie się zwał "Baseny i dzieci". Pozdrawiam Electronic Arts.

Windraver

Zapewne pierwszym dodatkiem będzie "Rodzinne Życie" i jakieś akcesoria z basenem, więc można pomarzyć o dodatku z UFO. :-)

Windraver

Niech najpierw wrzucą świat bez ekranów wczytywania, baseny niemowlęta i wydadzą go za darmo jako "uzupełnienie niepełnej gry"

ocenił(a) grę na 6
kiogu1

Może nie wiesz, ale EA chce mieć jak największą sprzedaż, czyli chce, żeby ludzie ze słabymi PC też mogli pograć, a ekrany wczytywania pozwalają obniżyć wymagania. Tak bardzo ci one przeszkadzają? .-.

portugas123

Wprowadzenie ekranów wczytywania nie ma nic wspólnego z wymaganiami. Celem było skrócenie czasu wczytywania samej gry. Co do wymagań to ea robi the sims 4 po prostu po to by je sprzedać, przez to pierwszy raz w historii wydawca wydaję grę z niższymi wymaganiami i gorszą grafiką. Nie wierzysz? Za darmo możesz pobrać edytor do simów z 4. Oprócz "wiszących i odstających włosów" znajdziesz dużo więcej "atrakcji" dla ludzi ze słabszymi komputerami ;P.

kiogu1

Nie ma takiej możliwości by nie było ekranów wczytywania. Wolę nie wiedzieć ile kosztowałby komputer, który spełniałby wymagania do takiej gry.

Wracając do tematu - bardzo podoba mi się pomysł z dżunglą, skojarzyło mi się od razu z teledyskiem Roar, Katy Perry.
Osobiście sama nie wiem co bym chciała, całkiem niedawno wróciłam do The Sims 2, po darmowej wersji. I było małe zaskoczenie, bo zapomniałam o wielu fajnych dodatkach. Na pewno chciałabym by były dzieci i baseny :) Nie wyobrażam sobie również coś w stylu "Nie z tego świata". I mam nadzieje, że dodatki z ciuchami będę naprawdę opłacalne do kupienia.

Annevue

Tule co zawsze;p. Na moim z przed 4-5 lat 3 działa płynnie a ekranów wczytywania nie ma;p

Windraver

"The Sims 4: Na farmie" czyli z miejskiego otoczenia przenosimy się na farmę i jesteśmy farmerem. Doimy krowy i kozy, strzyżemy owce, jeździmy traktorem lub ciągnikiem, uprawiamy żyto, potem zbieramy zboże, robimy chleb. Sprzedajemy na targu swoje uprawy. Zamiast w jeziorze czy basenie taplamy się ze świniami w błocie.

Windraver

4 pory roku

Windraver

The Sims 4: Pory roku, The Sims 4: Zwierzaki... Chyba te dodatki sprawiają, że rozgrywka w pełni toczy się tak jak nasze ludzkie życie i jest ciekawie!

Mateusz15401

a ja bym chciała dodatek Kariera lub Biznes. W The Sims 2 można było otworzyć własny sklep i sprzedawać różne rzeczy i się kase za to dostawało. W The Sims 3 zabrakło tego, mam nadzieje , że zrobią w 4.

youarenotalone18

spadaj zwierzaki byłyby lepsze

ocenił(a) grę na 8
Windraver

Ja chciałabym efekty pogodowe, więcej karier i coś kreatywnego np. mały chemik, tworzenie eliksirów itp. Coś, co sim będzie mógł wykorzystać do jakichś interakcji. No i przydałyby się samochody i motocykle. Nie miałabym też nic przeciwko dodatkowi związanemu z wypoczynkiem. Kurorty, opalanie, nowe przepisy i pamiątki z podróży.

ocenił(a) grę na 8
Windraver

Pierwszym dodatkiem powinny być "cztery pory roku" drugim "zwierzaki" a dalej jak już sobie chcą

Windraver

Skoro mamy już baseny to bardzo bym chciała,żeby był dodatek dodający małe dzieci i więcej mebli dla dzieci i niemowląt.

MartaRut22

Małe dzieci są zapowiedziane, że pojawią się po wydaniu gry, więc ja bym się nie martwiła :P Najbardziej czekam na dodatki standardowe, czyli pory roku, zwierzaki i studia.

Crazy12

no właśnie z niecierpliwością czekam aż będzie the sims 4 zwierzaki

Windraver

Chcę żeby nie było więcej dodatków bo to tylko strata pieniędzy.

MrBrut

Być, to mogą. W końcu nie ma przymusu ich kupowania.

Windraver

ja bym chciała dokładnie takie same dodatki jak w 3 tylko ulepszone

Windraver

Coś związanego ze zwierzętami, ale dzikimi :) Może nawet i zoo.
Ps. Nieźle mnie przestraszyłaś, ze swoim profilowym :S

Windraver

the sims 4 zwierzaki

ocenił(a) grę na 8
Windraver

Ja bym chciała żeby powstały takie dodatki:
dodatek ze zwierzętami
dodatek z wampirami, wilkołakami i.t.p.

ocenił(a) grę na 8
MaryPL

A i jeszcze przydałby się dodatek z dżunglą albo sawanną.

Windraver

mi by pasowało coś w stylu farmy. No wiecie że na przykład można oswoić konia, będzie więcej roślin, nowe swojskie meble, nowe stroje, więcej zwierząt, cecha kocha zwierzęta, umiejętności jeździectwa, itd itp.

Windraver

Czekam na studia, fajnie byłoby też rozwinąć aspiracje (więcej wyboru cech!).
Chciałabym bardzo zobaczyć mój ulubiony dodatek z sims 3 w wersji czwórkowej czyli szalone lata 70,80, 90 :)
A z takich całkowicie nierealnych, wymarzonych to sims harry potter - tworzysz sobie mugola albo sima półkrwi, czystej krwi..wybierasz szkołę magii do której będzie uczęszczał na zajęcia, dom. Potem kariery czarodziejskie itp. Od premiery sims 2 mi to po głowie chodzi i nadal nic :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones