PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718884}
7,3 2 884
oceny
7,3 10 1 2884
The Walking Dead: A New Frontier
powrót do forum gry The Walking Dead: A New Frontier

Jestem świeżo po epizodzie 5 i muszę przyznać, że jestem w szoku. Jestem szczęśliwa, że nasze wybory są w końcu ważniejsze i to kto przeżyje w tym epizodzie zalezy od naszych wcześniejszych wyborów. Gabe nie umarł w mojej grze, ale uważam, że jego śmierć jest chyba najsmutnieszja. Nawet widziałam jak niektórzy hejterzy zmienili zdanie o nim poniekąd. Prawdopodobnie nie zobaczymy ani Gabe'a, Davida, Kate w sezonie 4, ponieważ jak to się po angielsku mówi są "determinant" postaciami. Mam jednak lekką nadzieję, że gdy Clem znajdzie AJ to wróci do Javiera.. Trochę głupie by było nie pokazanie Javiego i jego rodziny w sezonie 4.

ocenił(a) grę na 6
malinkaa88

Ten sezon był tak dramatycznie słaby, że aż nie mam ochoty się rozpisywać, i mówię to jako wielki fan pierwszego i drugiego sezonu, do których mam spory sentyment.

Mateusz_Paczek

Moim zdaniem 2 sezon był nudniejszy od tego. Mnie zaciekawiła ta cała sprawa z A New Frontier.

malinkaa88

ja uwazam ze ten sezon byl rowniez ciekawy :) Oczywiscie na pierwszym miejscu sa poprzednie .
Smierc Gabe byla taka emocjonalna. Nie bylam w stanie na to patrzec,nie majac lez w oczach. Wielu ludzi go hejtuje ,a ja go bardzo lubilam. Za upor,odwage ,chec pomocy za wszelka cene. Mial wieksze jaja niz taki Ben. A ten moment Javiego z Clemcia ( obcinanie wlosow,rozmowa) byla przeurocza. Praktycznie nawiazalam wiez z rodzina Javiego. Jednakze mowiac o postaciach innych.. Ogromny zawod. Ava,Tripp,Eleonar ,Conrad. Plytcy,nudni i majacy w sobie ani krzty charakteru. Jezus to wyjatek. co do rozwiazan,zapewne zrobia to podobnie jak w sezonie drugim. Watpie aby trudzili sie tworzeniem kazdej historii z osobna. Najmniej dotknela mnie sytuacja z Kate. Byla irytujaca na kazdym kroku. Wzruszylam sie gdy Javi ,bil sie z Dawidem. TO BYLO PIEKNE. Sezon oceniam na 8/10 A co Aj,lekkie rozczarowanie. Liczylam ze go pokaza :( choc na sekundke. Myslicie ze bedzie przeskok czasowy? Mam nadzieje ze Clem wroci do niego . Relacja Jej z Javi ,to najlepsza rzecz w tym sezonie.

Appanage

Nie mogę się bardziej zgodzić.

ocenił(a) grę na 7
Appanage

Jeżeli nawet clementine wróci do Javiego to tylko na chwilę lub w retrospekcjach, bo to było zbyt dużo roboty dla deweloperów by tworzyć oddzielne historie ciągnące się przez cały sezon w zależności od tego kto przeżył w poprzednim. Chyba że pójdą na łatwiznę i po prostu uśmiercą po chamsku, tak jak Keniego, wszystkich poza Javim. :D

xKoweKx

Tak właśnie myślę ze zrobią. Kenny miał dramatyczna śmierć a potem to tak potraktowali,ze szkoda mowic..

ocenił(a) grę na 6
malinkaa88

Recenzje nie myliły się, że 3 część to mocna obniżka formy.

Tak oceniam pod względem całokształtu tą serię:
Season 1 - 9/10
Season 2 - 8/10
Season 3 (A New Frontier) - 6/10 naciągane

Dobrze, że w 4 finałowym sezonie znów fabuła ma być skupiona na losach Clementine.

Średnia recenzji serii:
Season 1 - 9/10
Season 2 - 7,5/10
Season 3 (A New Frontier) - 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones