PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718884}
7,3 2 884
oceny
7,3 10 1 2884
The Walking Dead: A New Frontier
powrót do forum gry The Walking Dead: A New Frontier

Czekam na premierę od 15 paź, jednak przedłużyli do 25 lis, gdy chciałam zobaczyć czy już wyszła gra okazało się że premiera przesunęła się na 20 grudnia. Mam nadzieję że to ostatni termin przekładania premiery.

Nekosensej

Wybacz,ale twój post jest bezsensownie "buraczany". Po pierwsze TTG nigdzie nie OGŁOSIŁO daty premiery w październiku,listopadzie. Nic żadnej konkretnej daty nie było,czyli bezsensowne narzekanie z twojej strony,wyłazi tyłem i wchodzi przed szereg.

Inna sprawa gdyby TTG podało konkretny miesiąc,dzień i nie dotrzymali terminu. Więc nie pisz o "przedłużaniu premiery" zanim nie zapoznasz się z tematem. A to że masz problemy z jęz.angielskim i tak trudno prześledzić oficjalną stronę TTG?(telltale community)
Zawiodę cię bo nie znajdziesz tam informacji o "dacie premiery TWD w październiku,listopadzie bieżącego roku" TTG po prostu informowało o tym że gra jest coraz bliżej,a nie że już jest,będzie.
20 grudnia to OFICJALNA data podana przez dewelopera,więc na przyszłość sprawdź,poczytaj,zanim wrzucisz bezsensowny temat o bezsensownym narzekaniu.

PolitycznieDoRzeczy

Dziękuję za Twoją odpowiedź i jak widzisz jestem na bieżąco z premierą ;) Ale na przyszłość jak nie podoba Ci się komentarz to po prostu go omiń. I nie mam problemów z jęz.angielskim, to co tu zostało napisane mnie tylko obraziło. Zwróć uwagę na to co piszesz bo może to kogoś urazić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones