PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718884}
7,3 2 894
oceny
7,3 10 1 2894
The Walking Dead: A New Frontier
powrót do forum gry The Walking Dead: A New Frontier

PYTANIE WAŻNE

ocenił(a) grę na 6

Jest jakieś potwierdzenie już że będzie sezon trzeci ?!

Mateusz_Paczek

Znalazłem coś takiego na stronie cdaction: http://www.cdaction.pl/news-39057/trzeci-sezon-the-walking-dead-potwierdzony.htm l
Na fb na profilu gry też coś chyba było o trzecim sezonie. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku już będzie nam dane zagrać w nowy sezon :)

ocenił(a) grę na 10
Mateusz_Paczek

Tak będzie nawet Kirkman i Teatlle potwierdziło ;)

snajper12331

Domyślam się, że na 100% będzie przyszłym roku, podobnie było z sezonem 1 a 2, około rok różnicy, więc tak myślę, że może we wrześniu 2015 roku już będzie nam dane zagrać w 3 sezon :)

ocenił(a) grę na 6
aneciora11

Rozumiem pisanie fabuły itd. ale jakby nie patrzeć to ta gra nie zmienia ani silnika graficznego, ani nic z poważniejszych rzeczy żeby trzeba czekać aż rok na kolejny epizod. Tym bardziej że produkcja i tak wychodzi w kawałkach.

marza4366

Podobno na początku 2015 ma być

ocenił(a) grę na 6
BlackRose58

Gdyby miało być na początku 2015, to myślę, że pojawiłby się już jakiś trailer lub informacje. Poza tym nie sądzę, że prędko dostaniemy jakieś newsy, dopiero minęły 3 miesiące od finału 2 sezonu. :)

cluke

coś słyszałem o wiośnie :) Osobiście nie mogę się już doczekać !

cluke

początek 2015 to nie koniecznie styczeń od razu :P zależy jak kto interpretuje słowa
"early 2015" bo takie słowa padły od kogoś z TT

marza4366

weź pod uwagę, że Telltale zajmuje się również grą o tron i tales from the borderlands.

Mateusz_Paczek

Gdyby to nie było potwierdzone to chyba nie było by tej strony: http://www.filmweb.pl/videogame/The+Walking+Dead%3A+Season+Three-2015-718884 : p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones