PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718884}
7,3 2 898
ocen
7,3 10 1 2898
The Walking Dead: A New Frontier
powrót do forum gry The Walking Dead: A New Frontier

czy ktoś wie czy na konsole takie jak xbox będzie gra po polsku?

BlackRose58

błyskotliwa odpowiedź, aż szkoda gadać.

plaszewski

ja pierdziele koleś, zadałeś pytanie więc odpowiadam, nie ma spolszczenia na konsole, mam ci esej napisać na ten temat czy co?

plaszewski

Twoja to jest dopiero na poziomie. ;) Aż szkoda gadać.

plaszewski

jakby ktoś coś wiedział więcej na temat spolszczenia to proszę o sensowne odpowiedzi a nie coś w stylu "nie"

plaszewski

ty jesteś normalny człowieku? czy masz jakieś problemy z czytaniem? mam ci to łopatologicznie wytłumaczyć czy jak?
Twórcy nie wydają gry z polskim tłumaczeniem, są ludzie którzy robią amatorskie spolszczenie ale tylko i wyłącznie do wersji na PC, które można sobie ściągnąć! i chyba logicznym jest że go nie wgrasz na konsole

BlackRose58

ale gry wychodzą również w polskiej wersji człowieku! Dlatego się zapytałem czy może ktoś coś wie. I nie pruj sie do mnie koleś co. Łopatologiczny filozofie za 10

plaszewski

Napisałam wyżej! Twórcy nie wydają gry w polskiej wersji i nie zapowiada się żeby się to zmieniło! Rozumiesz teraz?

plaszewski

Telltale Games zbankrutowało i nie opłacasiętworzyć spolszczenia

plaszewski

Takim baranom jak plaszewski odechciewa się pomagać, seriously... Nie ma spolszczenia, nie ma w planach Polskiej wersji. Tak, wiem że to ma 4 lat ale who cares.

ocenił(a) grę na 6
plaszewski

Nie ma na to szans ,żadna cześć nie została(oficjalnie) spolszczona i nie zostanie bo Telltale to nie gigant jak EA.

Spolszczenia na Xboxa czy PS4 nie ma i nie bedzie bo konsole to zamknięte środowiska i takie są ich uroki . Pozostaje ci zagrać na PC albo na konsoli bo angielsku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones