PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718884}
7,3 2 884
oceny
7,3 10 1 2884
The Walking Dead: A New Frontier
powrót do forum gry The Walking Dead: A New Frontier

cc

ocenił(a) grę na 4

Niesamowicie się wk**wie jak Telltale znów w pierwszych minutach gry zerwie wszystkie więzy z poprzednim sezonem, a jeżeli w trakcie gry wsadzą shockera w postaci Kenny'ego zombiaka to mnie chyba z butów wystrzeli.

ocenił(a) grę na 4
half_past_seven

Ja się tego spodziewam, jakoś muszą sobie poradzić z 3 różnymi zakończeniami :P
Pozostaje ufać, że zrobią to dobrze :)

ocenił(a) grę na 4
buszasz

Oczekuję, że się zepną i unifikacja zakończeń 2 sezonu zajmie im cały pierwszy odcinek.
Sprawdziłem teraz i jest 7 zakończeń z czego 3 to Clem i A.J. bez towarzystwa i schronienia. Bez wątpienia do tego twórcy będą równać.
Obawiam się, że to spieprzą i nie uszanują cholernie trudnych decyzji graczy.
Zwłaszcza, że Telltale zaczyna chałturzyć, a nawet jeszcze nie zostali kupieni przez EA/Ubisoft :>

half_past_seven

No to się wkurzysz :) Akcja się dzieje kilka lat po 2., więc co najwyżej w kilku dialogach o tym wspomną i tyle. Moim zdaniem to ok. Niech się lepiej zajmą samą grą i na przestrzeni rozdziałów niech te decyzje będą dobrze ograne.

ocenił(a) grę na 4
marakeusz

Słabo to brzmi. Ile Clementine będzie miała lat? 16-18-20? W takiej sytuacji wolałbym już nową bohaterkę lub bohatera.

half_past_seven

A ja nie. Fajnie będzie zobaczyć Clem po latach. Może jakiś wątek romansowy?

ocenił(a) grę na 4
Pawuloniasty

Wnioskując po miniaturce zwiastunu na to się zanosi.

Może też być tak, że Telltale jest porządną firmą i zamierzają skończyć serię z przytupem. Im dalej w las tym mniej zombie-apokalipsy w zombie-apokalipsie.

half_past_seven

Nie no. W 2. miała 11 lat - teraz pewnie będzie miała z 13.

marakeusz

Podobnież 13-14 więc chyba z romansu nici :D. Na screenie widać, że nie ma palca.

Pawuloniasty

czemu nici? Romans może być, gorzej ze scenami łóżkowymi, na moralne wybory w trakcie seksu będziemy musieli poczekać do czwórki albo piątki xd

ocenił(a) grę na 4
half_past_seven

no i się zawiodłem :<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones