PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 223
oceny
8,3 10 1 10223
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Ja wiem, że Sarah potrafi zirytować, ale jakoś nie mogę zrozumieć tej agresji i nienawiści wręcz, wobec niej. Kiedy rozpoczęła się epidemia Clem była młodsza od niej, dzięki czemu też łatwiej jej było się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. Poza tym, miała Lee, który mógł pomóc jej i pokazać jak radzić sobie w pewnych sytuacjach oraz jak się bronić. A Sarah? Nie miała nikogo takiego, była starsza, non stop pod okiem swojego nadopiekuńczego ojca, później zrozumiała mniej więcej co się dzieje, ale co z tego, skoro była chroniona przed zewnętrznym światem i nie miała szansy nauczyć się samodzielności? Część jej cech było winą ojca, a część zespołu pourazowego. Widać, że musiała przeżyć w życiu coś, co odcisnęło na jej psychice piętno. Jeśli do tego z natury była spokojna i bardzo wrażliwa, to nie dziwię się, że nie radziła sobie i reagowała w taki sposób na wszystko. Nie rozumiem jak nagle ludzie mogą wyłączyć w sobie jakąkolwiek empatię i tak agresywnie na nią reagować. Połowa osób pewnie sama by robiła w majty, gdyby taka apokalipsa rzeczywiście by wybuchła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones