PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744225}
7,3 999
ocen
7,3 10 1 999
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
powrót do forum gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Co Ubisoft robi ze swoimi starymi seriami gier? Jeden taktyczny shooter zamienić na CSa (Rainbow Six) drugi taktyczny shooter na połączenie Bad Company z Phantom Pain. I co będzie następne? Sprinter Cell- GTA, Prince of Persia MMORPG? Nie mówię, że te gry będą złe, ale po co je podpinać pod nazwy kojarzące się z czym innnym. Nie można tworzyć nowych marek?

szkola__oczy

Rainbow Six Siege jest super nie wiem czego tu się czepiać. A ten Ghost Recon to taka bardziej "złodupcowa" wersja ZAGRAM NA PEWNO

Commando_Captain

Tego, że podpinają to pod nazwę z którą nie ma nic wspólnego, i nie ten ghost recon nie jest bardziej badassową wersją ghost recon, bo to nie ma nic wspólnego z ghost recon. To jest bliższe do Assassins Creed niż do Ghostów. Co powiesz na grę o czarnym gangsterze z LA z lat 90 jak w San Andreas, wiesz wojny gangów, low ridery i tego typu bajery. Wydaje ją Sqare Enix tworzy Io Interactive a jej tytuł to Hitman. Spoko nie.
Albo co powiesz na kosmiczne Si-Fi, obce planety, kosmici, statki kosmiczne, lasery superkombinezony itp. No wiesz, czwarta część Wiedźmina.

Mam nadzieję, że już rozumiesz.

szkola__oczy

Wildlands ma szansę zostać najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem.
Tryb trzecio-osobowy ,personalizacja postaci, otwarty świat i współczesny konflikt. Od lat czekałem właśnie na taką grę. Beta wymiata. Jeśli dopracują do premiery wszystkie niedociągnięcia, będzie powalająco.

szkola__oczy

To nie jest dokońca seria. Tom Clancy to pisasz. On pisze książki a oni z tego robią gre.

ocenił(a) grę na 7
spiderpool7

"Tom Clancy's" w grach Ubisoftu pojawia się, bo jeszcze licencja im nie wygasła, a tak to chodzi o to, że te gry dzieją się w "jego" uniwersum (oraz podbicie sprzedaży znanym nazwiskiem ^^).
i tak btw to Tom Clancy umarł parę lat temu, ubi sami sobie piszą scenariusze.

ocenił(a) grę na 9
szkola__oczy

Rozumiem co szkola_oczy ma na myśli i w tym zakresie całkowicie się z nim zgadzam.
Moim zdaniem najbardziej dotkliwym przykładem działania Ubisoftu jest R6. Tytuł, który był shooterem taktycznym niemal doskonałym, wymagającym piekielnie precyzyjnego planowania i równie precyzyjnej realizacji planu, zmieniono w sieciowego siepacza.
Czy "R6 Siege" jest złą grą? Absolutnie nie, ale z założeniami serii ma bardzo niewiele wspólnego. Biorąc pod uwagę ten fakt oraz energię i pieniądze włożone w marketing, równie dobrze można było wypromować zupełnie nową markę.
Natomiast zasłużonego bohatera zostawić w grobie, może z nadzieją na powrót do koncepcji porzuconego "R6 Patriots".

Z drugiej strony, mimo podobnych odczuć w stosunku do marki Ghost Recon, najnowszą część uważam za świetną grę.
Sandboks z oddziałem specjalsów w roli głównej - to jest właśnie ten sandboks na którego czekałem!!!
Zakres personalizacji postaci, zgodność z realiami dostępnego wyposażenia osobistego, uzbrojenie i jego konfiguracje (osprzęt!!!) - mokry sen każdego fana militariów ;-)
A potem jest jeszcze lepiej.
Mam nadzieję, że tytuł sprzeda się na tyle dobrze, że doczekamy się kontynuacji, która dla jedynki będzie tym czym Watch_Dogs 2 okazał się dla swojego prekursora.

szkola__oczy

>>"drugi taktyczny shooter na połączenie Bad Company z Phantom Pain"

Wildlands brakuje lat świetlnych do Phantom Paina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones