PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611341}
7,3 461
ocen
7,3 10 1 461
Ultimate Spider Man
powrót do forum gry Ultimate Spider-Man

Najbardziej lubię tę grę za to że można być VENOMEM i wszystko rozpierdzielić prawdziwa masakra
;D
no jak napisałem w temacie fajni bossowie i fajna fabuła wg mnie najlepsza gra o bohaterach
MARVELA jaka może istnieć XD
plusem i minusem tej gry jest to że jest "wyjęta" z komiksu XD

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Ja właśnie zacząłem i jestem pod wielkim wrażeniem. Ta swoboda po świecie jak w Infamousie. Wybór zadań i niesamowite walki jak z Noso ,które naprawdę wciągają i powodują emocje- niesamowite. Dawno chyba w nic tak dobrego nie grałem ze świata zręczności

ocenił(a) grę na 10
Mayurii

przeszlem cala fajna

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

zapomniałem dodać mnie w tej grze irytują dodatki typu zbierz tokeny , przyłóż przestępcom , uratuj ludzi :(
jak dla mnie mogły by być same misje i większa ich ilość ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

glupie byly te poscigi za przestepcami oraz wyscig z johhnnym stormem

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

wyjąłeś mi to z ust (wyscigi) bo o przestępcach już napisałem 2 posty temu ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

powinni dodac takich wrogow jak dr octopus,shocker, lizard itp

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

był w tej części tylko zmodyfikowany
prawie na samym początku spidermanem jak się grało to taki gościu co raził prądem strasznie łatwy był ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

albo ktos taki jak scorpion , tombstone

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

mnie wkurzala misja z tym latajacym gosciem co walczylo sie z nim na jakims placu budowy i pogon za goblinem

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

no to było upierdliwe ale fajne (jak dla mnie ) ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

a ten gosciu co razil pradem jesli on latal to byl electro a shocker to falami ogluszajcymi wali

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

mówiłem o samym początku gry z resztą jak wchodzisz do galerii postaci to shoker tam jest jako taki gostek co trzyma nie wiem co i razi prądem

" a ten gosciu co razil pradem jesli on latal to byl electro a shocker to falami ogluszajcymi wali " - to akurat wiem p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

a bo gralem w to jakies 3 lata temu i on mial takie niebieskie fale z tego co pamietam

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

heh ja też dawno w to grałem a pamięta m ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

a mam pytanie takie bo rhino byl czlowiekiem w kostiumie a tu jakims cyborgiem pamietasz czemu

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

nie tego nie jestem ci w stanie wyjaśnić co nie nie zmienia faktu że (jak dla mnie ) był on fajnym przeciwnikiem ale i tak venom wymiata ... ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

z przeciwnikow to goblin najlepszy byl no i carnage

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

nie wiem czy goblin bo go za bardzo nie pamiętam pamiętam tylko że był duży i zielony we wszystkim (hehe)
co do Carnage w pełni się z tobą zgadzam zaraz po venomie najfajniejsza postać w grze l;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

a najlepsze bylo zawieszanie bandytow na latarnii

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

???
ja nie pamiętam tego motywu ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

nie pamietam jak to sie robilo w kazdym razie podczas walki musiales chyba uzyc przycisku siec ze skokiem

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

może skorzystam z twojej porady jak kiedyś w to zagram ;p

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

a ty grales w to na pc,ps2,ps3,xbox ?

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

na xboxie ;p

Niszczyciel2000

Spodziewałem się czegoś lepszego. Fajnie że mamy Venoma, uniwersum Ultimate i bardzo komiksową grafę, ale... nie zmienia to faktu, że kampania jest strasznie krótka (komu będzie się chciało brać udział w niekończących się wyścigach?) no i co mnie najbardziej zawiodło - czemu spłycono bujanie na pajęczynie?! W Spider-manie 2 (na konsole oczywiście ;] ) było do wyboru albo standardowe bujanie się albo zaawansowane, w którym przy małpiej zręczności dało się zrobić niewiarygodne akrobatyczne popisy. W Ultimate mamy tylko standardowe spłycone bujanko. Dlatego "Spider-man 2" dla mnie nadal jest królem ; ]

Niszczyciel2000

Zajebista gierka, szkoda ze nie ma 2.

ocenił(a) grę na 10
EMERSION

no mogliby zrobić chociaż założę się że by ją spiep...li ...

Niszczyciel2000

Szkoda, przeciez czasami ''2-ojki'' sa dobre. Podobalo mi sie w tej grze jej komiksowy styl, fabula, no i wersja z venomem. Byly tez inne postacie z univerusm i wszystko ladnie sie kleilo nawet koncowka daje idealny start na nastepna czesc. Nie mam pojecia czemu nie robili kontynuacji.

ocenił(a) grę na 10
EMERSION

tak w sumie to fajni by było to co powiedziałem to tylko moje obawy ...

Niszczyciel2000

Jeśli się nie mylę ,to kontynuacją tej gry jest "Web of Shadows" ,bo też jest w uniwersum ultimate ,tylko że tym razem nie sterujemy Venomem ,lecz Spider-Manem z czarnym kostiumem.

ocenił(a) grę na 10
SSSerek

ciekawe pierwsze słyszę o tym tytule ...

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

albo fajna gierka tez :Spiderman friend or foe :) na poczatku masz spideya i prowlera (mozesz sterowac którym chcesz ) a jak pokonasz bossa to mozesz go wziasc jako pomocnika -octopus,goblin itd

dawid10809

A jaka jest fabuła tej gry?

ocenił(a) grę na 10
fifi39

teraz sobie nie przypomne....ale jak przypomne to dam znać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones