PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611652}
7,4 722
oceny
7,4 10 1 722
Unreal Tournament 2003
powrót do forum gry Unreal Tournament 2003

Posiada niesamowity silnik graficzny. To niesamowite jakie ewolucje i żeczy można wykonać grając w tę grę. 10/10

ocenił(a) grę na 10
JohnDp

tzn co?

ocenił(a) grę na 10
JohnHenry

Jeśli grałeś to sam wiesz. Są filmiki na Youtube.

ocenił(a) grę na 8
JohnDp

Ja grałem i nie wiem. To nie jest żadna próba trollowania, ale napisz mi po prostu w czym jest UT2003 lepszy od 2004, bo do tej pory żyłem w przekonaniu, że 2004 to poszerzona 2k3 o kilka trybów, mnóstwo map i rozbudowaną "karierę". Jakie braki względem poprzednika można w niej zatem znaleźć?

ocenił(a) grę na 10
Voytash89

Również grałem w obie.
UT2003 ma wspaniałą pracę kamery first-person.
Stojąc w miejscu broń w rękach bota porusza się to się może podobać.
Niezawsze nowsza wersja poszeżona o nowe tryby i mapy jest lepsza czasem takie urozmaicenia nie służą grze co sprawia jakby była przedobrzona swłaszcza shooter.
UT2004 nie ma żadnych braków względem poprzednika, każdy ma swój gust poprostu według mnie ta wersja z 2003r. jest lepsza jeśli porównuję obie.
Ta gra zapewnia świetną rozrywkę i wciąga.
Może tobie poprostu 2003 nie przypadła do gustu isię niespodobała?

ocenił(a) grę na 8
JohnDp

Ale nic takiego przecież nie napisałem. ;) UT2003 to świetny tytuł i godny następca absolutnie klasycznego Unreala Tournamenta. Chyba sęk w tym, że UT2004 mnie nie zawiódł i doceniłem nowości dodane w tej odsłonie, nie uznając ich za zbędne. Choć muszę przyznać bez bicia, że w przeciwieństwie do 2003, 2004 nie "przeszedłem", gdyż ta cała zabawa w dobieranie drużyny, itd. nie porwała mnie i została zastąpiona czystą rozpierduchą map ot tak, po prostu. ;)

ocenił(a) grę na 10
Voytash89

Dodam jeszcze że w 2003 gdy się zabije 8,10 lub więcej uzyskując HOLLY SHIT KILL i odrazu następny HOLLY SHIT KILL da się zauważyć wściekłość i popłoch w drużynie przeciwnej (np.niebieskich) zaczynają na ciebie polować z werwą chcąc cię zabić za wszelką cenę. Można wystrzelić wielką zieloną kulę z BIO-granatnika w grupę przeciwnych botów zabijając 6-ciu na raz - COŚ WSPANIAŁEGO.

ocenił(a) grę na 9
JohnDp

W pełni się zgadzam. Szkoda tylko, że od wielu lat już nie można jej dostać w sklepach (ani fizycznych, ani cyfrowych).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones