PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608889}
8,3 5 323
oceny
8,3 10 1 5323
Unreal Tournament
powrót do forum gry Unreal Tournament

To, co jest najgenialniejsze w tej grze, to opcja ruchu nazywana "Dodge" - dwukrotne przyciśnięcie klawisza ruchu (w jakimkolwiek kierunku) pozwala na "unik", 'wyskok' - niższy od skoku i dużo dalszy - z podwyższenia możesz przemieścić się na naprawdę spore odległości. Dodatkowo dodge zrobiony o pochyłość, pozwala na bardzo wysokie wybicie się w powietrze (nawet i 10-cio krotność wysokości samej postaci).
Z resztą dodge jest podstawą trybu nazywanego "Bunny Track" - gra polega na wykorzystywaniu wszystkich opcji ruchu (a z klawiszem "walk" (chód) mamy jeszcze inne opcje - włączając bardzo szybkie "ślizganie" się po lodzie), by dojść do flagi przeciwnika i dojść z nią do naszej flagi ("Cap").
Taki tryb jak Bunny Track był możliwy dzięki dodanemu do gry edytorowi UnrealED, który pozwala każdemu na stworzenie dowolnej mapy - od najbardziej abstrakcyjnych (plama w plamie) aż po dobrze znane lokacje - jak muzea czy pokoje lub toalety, etc.
"Bunny Track" to tryb utworzony i rozwinięty przez samych graczy. Producent nawet nie przewidział takiej możliwości (!)

Osobiście zagrywam się już od przeszło 10 lat w trzy podstawowe dla mnie tryby:
1. Bunny Track
2. iCTF - instagib Capture The Flag ["instagib" to mutator, uzbrajaący każdego w jedną broń, która zabija jednym strzałem niezależnie od posiadanej ochrony (zbroje) -" one-hit-kill"]
3. Sniper - Camper - są inne odmiany, np. freestyle, jednak camping

ocenił(a) grę na 9

Gra Mojego dzieciństwa. Teraz pykam w UT III ale to nie to samo. Gra się fajnie ale to nie to co kiedyś.

użytkownik usunięty
frycek49

No to zainstaluj sobie UT GOTYE i rzuć okiem na listę publicznych serwerów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie ! Ludzi do gry w każdym bądź razie nie brakuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones