PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606902}

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

The Lord of the Rings: War in the North
7,0 2 834
oceny
7,0 10 1 2834
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Jestem świeżo po przejściu gry.
PLUSY:
- tematyka, jak większość grających lubię LOTR, książki i filmy stąd też mam słabość do tych klimatów i uniwersum.
- usadowienie miejsca akcji co było całkiem zgrabne, na północy faktycznie sporo różnych ciekawych miejsc było w Śródziemiu.
- lokacje, zwłaszcza ostatnia robi wrażenie i ma swój nawet groźny klimat,
- asortyment broni, mimo wszystko trochę tego było, a uprade był dobrze wyważony

MINUSY:
- schematyczność i liniowość fabuły: idziemy z miejsca na miejsce, jakiś boss i w sumie tyle,
- poboczne zadania nic praktycznie nie znaczące,
- grafika faktycznie nie powala, twórcom chodziło może o większy dostęp słabszym maszynom, ale i tak IMO się to słabo prezentuje(zbliżone ma pierwsza część AC robiona 3 lata temu, a nie ma co porównywać).
- niewykorzystany podkład muzyczny.

Ja także dałem 7/10 ze względu na sentyment. Przede wszystkim to nie popisali się scenariuszowo, jak wiadomo dobra fabuła jest motorem gry, zwłaszcza w cRPG. Sęk w tym, że mało było samego RPG, wyborów, wyboru jakiś stron itd. a więcej sieczki. Lekko, niezobowiązująco, ale banalnie jednak.

Lepiej byłoby gdyby nasza grupa została odesłana na samym początku do Annuminas, w samym mieście z 10 misji pobocznych, ale również kilka głównych: szukanie sojuszników, zwiad, pomoc lokalnych ludziom, gospodarowanie jakimś fortem(który wcześniej trzeba było odbić), sabotaż etc. Wszystko zwieńczone obroną Annuminas, a następnie heroiczną walką z głównym bossem. Jednak z tego co się orientuję nie ma na co liczyć, bo po pierwsze nie słyszałem o edytorze do gry, po drugie dziś edytory też nie są przyjazne do amatorskiego tworzenia(przykładem jest Dragon Age).

ocenił(a) grę na 10
Jaq87

Ja też niedawno (ok. 2 dni temu) przeszłam tą grę.
Grafika jest nawet niezła ale gra była no... trochę krótka. Powinno być więcej poziomów, miejsc, mapy większe, więcej zadań (pobocznych też), no i wogle takie tam.
Byłam zmuszona wstawić max gwiazdek i wszystkiego co się da najlepszego dlatego, że miałabym potem to na sumieniu :P
Z resztą wszytko co dotyczy WP mnie podnieca (o ile jest to przyzwoite).

ocenił(a) grę na 10
Vilusia

No i jeszcze mi się bardzo podobało, że jak się strzeliło strzałą to zostawała ona tam potem w tym orku czy czymś tam innym :D

Vilusia

Takie pytanie mam . Czytałem że gra jest nastawiona jak grasz w 2-3 graczy.Prawda? czy też gierka jest niezła kiedy grasz solo?

ocenił(a) grę na 5
tomciooo10

gra zawodzi , tak jak wyżej ktoś napisał : Koszmarna jest ta liniowość i schematyczność.
Słaba muzyka i średnia, naprawdę średnia grafika.
Do tego te lokacje, mało detali.... aj 5/10

ocenił(a) grę na 4
Maverick0069

..do tego miewa crash'e i obsługuje ze 3 rozdzielczości. Na lapku z szerokością matrycy 1322 wygląda kiepsko bo nie ma takiej rozdzielczości w grze. 4/10

ocenił(a) grę na 6
Vilusia

Tak samo i mnie wszystko o WP podnieca :P:P. A gra była przyzwoita (Gdyby jeszcze była Sandbox, można było stworzyć swojego bohatera - rasa i klasa, a nie tylko wybrać spośród 3, oraz mnóstwo misji pobocznych, bo jaki to byłby Sanbox :P i byłaby totalna rewelacja).

Vilusia

Czy ktoś z tutaj podnieconych czytał już nowo wydaną rozszerzoną wersję ''Beren i Luthien'' i może coś o niej powiedzieć? :P. Nie dawno ją wypatrzyłem i mam zamiar przeczytać, ale zastanawiam się czy jest napisana bardziej w stylu ''Dzieci Hurina'' czy ''Niedokończonych Opowieści''? :)

ocenił(a) grę na 7
Jaq87

Kampania w co-opie bardzo przyjemna, postacie - o dziwo - całkiem nieźle wyważone. Grać na najwyższym poziomie trudności, bo na średnim nawet bossy nie są żadnym wyzwaniem.

ocenił(a) grę na 9
Jaq87

Jedna rzecz która mnie rozczarowała to to że była krótka , wiem że może gdybym robił jakieś poboczne misje to dłużej bym grał , ale oprócz tego to gra mnie wciągneła , mimo że nie jestem jakimś wielkim fanem Władcy pierścieni

lodowa

Mam takie pytanko, czy ktos rowniez mial problem z ostatnim rozdzialem? niestety kiedy probuje sie udac do ostatniego miejsca, tzn cytadeli to nie pokazuje mi sie ona na mapie. Czy ktos rowniez mial takowy problem? troche szkoda mi zaczynac od poczatku bo nie wiem czy to kwestia gry czy moze czegos nie zrobilem. wspomne tylko ze porozmawialem z lordem krasnoludów oraz z tym gryfem lecz wciaz nie pojawia sie to miejsce na mapie. prosilbym o wsparcie jesli ktos mial podobny problem.

Jaq87

Poniekat sie zgadzam. Dla mnie tez 7/10. Oto moje uwagi:
PLUSY:
- dobra grafika,
- fajna fabula oraz klimat,
- bardzo dobre uosobienie wyglady bohaterow ( no moze poza elfka, ktora mogla by byc nieco piekniejsza, ale to tylko takie moje odczucie... ),
MINUSY:
- ubogi i strasznie schematyczny system wali, ktory mnie strasznie irytowal. Tylko lekki albo silny atak i blok z kopnieciem, to sorry bardzo, ale to straszna zenada. Najlepszy system walki ze wszystkich gier WP mial ( jak na razie ) Powrot Krola,
- kiepskie mozliwosci umiejetnosci specjalnych. Bo tak sie sklada, ze te wszystkie moce tak naprawde niewiele wiecej zadawaly obrazen przeciwnikom w porownaniu do WP Powrot Krola i rowniez niewiele wnosily do gry, niestety...
I to bylo by na tyle. Dlatego dalem 7/10. P;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones