PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715950}
7,2 211
ocen
7,2 10 1 211
WWE 2K15
powrót do forum gry WWE 2K15

Prezentacja gry mojego autorstwa.

https://www.youtube.com/watch?v=NUW1z-zA0EA

Zapraszam!

mk1105

Bardzo ładna prezentacja, wkurzają mnie zwykle youtuberzy, ale Ty nie świrujesz jak pajac tylko wszystko fajnie z taktem opowiadasz. A powiedz mi chłopie, czy lepiej żebym zakupił klucz WWE 2K15 na PC za 90 złotych, czy może 2K16 na PC za 150? Nie jestem jakimś bogaczem, do tego ostatnio trudno z funduszami z powodu wesela w rodzinie, a więc prędzej skłaniałbym się do kupna 2K15, bo mam głód na gry wrestlingowe ostatnio, ale mógłbym też poczekać i zakupić 2K16 na PC, ale na 15 już mam zaklepanego sprzedawce. Co mi doradzisz?

adamusio

Wiesz co... Ciężko powiedzieć. Jeżeli zależy Ci na tym aby mieć wszystko w miarę najnowsze, czyli zawodników i tak dalej to polecam WWE 2K16. Jednak jeżeli nie jest to jakiś priorytet to spokojnie kupuj ''15''. System rozgrywki aż tak bardzo się nie zmienił, w WWE 2K15 tryb a bardziej tematyka 2K Showcase bardziej mi się podoba. Różnice są takie jak mówiłem podczas prezentacji: czasem kosmetyczne, czasem jakieś nowe rzeczy dodane a czasem praktycznie wogóle nie widać różnicy między ''15'' a ''16''. Więc już zależy to od Ciebie. Aczkolwiek... czy to kupisz ''15'' czy ''16'' to tak i tak będziesz się dobrze bawił ;) Skoro mówisz, że kwestia finansowa też odgrywa ważną rolę u Ciebie to może wybierz ''15''. Potem jak sobie już pograsz dosyć długo to 2K16 stanieje i może wtedy sobie ją też kupisz.

mk1105

Dzięki, to w takim razie zabiorę się za 2K15. A jak z trybem My Career? Dużo się różnią? Jak masz to opisane w filmiku z 2K16 to zobaczę (nie oglądałem jeszcze) najbardziej mnie właśnie korci kariera, chociaż normalnie też będę grał, oczywiście z podziałem na brandy :D

adamusio

Narazie grałem tylko chwilę (ten tryb przechodzę pod YouTube także wszystko robię pod odcinki i nie przechodzę do przodu), więc ciężko mi powiedzieć. Aczkolwiek początek jest dosyć podobny, więc wydaje mi się, że całość jakoś zbytnio nie będzie się różnić od tego co mamy w 2K15.

https://www.youtube.com/watch?v=DOJSfF18QJs

mk1105

No to już na 99% kupuję 2K15. Dzięki wielkie, filmik obejrzę w całości na pewno i dam suba.

adamusio

A się okazało, że i tak mi nie zadziała, bo mam 32- bity XD ale na szczęście wydałem jedynie 10 złotych.

adamusio

Bo zakupiłem dzielone konto. Nigdzie nie znalazłem informacji o tym czemu mi nie działa, ale wypatrzyłem, że z NBA 2K15 ludzie na 32 - bitowych systemach mają ten sam problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones