PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715950}
7,2 211
ocen
7,2 10 1 211
WWE 2K15
powrót do forum gry WWE 2K15

z super opcja kariery czyli od NXT do ME Wrestlemani pozatym wreszcie poprawione modele postaci i usprawniony system walki aby ta nie wygladala tak sztucznie jak w ostatnich odslonach.Nie moge sie doczekac

ocenił(a) grę na 8
NEO250

czekam na premierę gry na konsolkę PS4 . To co wyszło na Xboxa360 i Ps3 to po prostu okrojona kpina przy której 2k14 jest śliczną perełką unoszącą się wysoko na niebie. Nowa gra została całkowicie pozbawiona najlepszych funkcji by dać na odczepnego stoczenie kilku meczy postaciami NXT oraz dodaniem funkcji tworzenia rywalizacji w trybie WWE Universe . Postacie też mi się nie podobają ,ale do tego akurat nie mogę się przyczepiać ponieważ to nowa firma zajęła się tą grą i zbudowany jest nowy silnik graficzny.

Dawidos2914

Dokladnie nie warto oceniac gry po tym co wydane zostalo na Xboxa prawdziwa rewolucja ma byc na konsolach nowych generacji sam juz nie moge sie doczekac bo tryb kariery ma byc wkoncu pozadnie zrobiony.

ocenił(a) grę na 5
NEO250

Szkoda mi trochę osób, które mają WWE 2K15 tylko na old geny. Gra troszkę tańsza (niż na PS 4/X-One), a właściwie to to samo co 2K14, tylko że może nawet gorsze.
Co do wersji na current geny, gra ma potencjał by być naprawdę niesamowita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones