PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614797}
7,2 612
ocen
7,2 10 1 612
Wacki: Kosmiczna rozgrywka
powrót do forum gry Wacki: Kosmiczna rozgrywka

Jak to?

ocenił(a) grę na 10

Żadnego tematu o tej zajebistej gierce, myślałem, że będzie gęsto od cytatów itp. Czyżby była to już zapomniana przez ludzi i Boga/boga/bogów produkcja?

ocenił(a) grę na 8
pan_dziejaszek

Najprawdopodobniej, a przecież to jedna z zabawniejszych polskich produkcji. Oldskulowa przygodówka point'n'click z masą rasowo polskich gagów i świetną rysunkową grafiką. Pamiętam jak w CD-Actionie dali oryginał - dosłownie miesiąc po tym jak zakupiłem oryginał... Ech, nie szkodzi, warto było ;)

(strzelanie do kruka i 'rozmowa' szczurów wymiatały)

ocenił(a) grę na 10
Warborn

Ja właśnie mam oryginał z CD-Action. Jak będę miał wolną chwilę, to znajdę i pogram znowu, bo ostatni raz grałem ponad dziesięć lat temu. A gierka jest super, zwłaszcza pierwsza lokacja czyli typowe polskie osiedle. No i bohaterzy też morowe chłopaki.

ocenił(a) grę na 8
pan_dziejaszek

Kojarzę tę grę i grałem w nią jeden raz. Pamiętam, że miała śmieszne dialogi i dołączoną ścieżkę audio na płycie CD z grą (w radiomagnetofonie bez problemu można było odtworzyć). 4 utwory chyba były na tej ścieżce. Ciekawe wprowadzenie o kosmicie, który porozumiał się z dwoma głównymi bohaterami gry. Nie pamiętam aż tak dużo, ale ogólnie ciekawa gra przygodowa.

PS: Dodałem sobie do swojej "bazy danych" na Filmwebie - wszystko co grałem (gry) i oglądałem (filmy, seriale, programy) staram się sobie dodawać, żeby mieć jakąś statystykę :-)

ocenił(a) grę na 7
underground73

Pamiętam tą grę. Była zabawna i fajnie narysowana :)

ocenił(a) grę na 7
pan_dziejaszek

jak bedzie mial ktos problem z przejsciem jakiegos fragmentu gry, to sluze swoja pomocą ;) (grę mozna ukonczyc w mniej niz 45 min) klimat gry 11/10 :D sama gra nieco za krótka.

MegaTM

Tylko zawsze potem człowiek sobie wyrzuca: przecież mogłem się sam domyślić...i granie traci na wartości. Ale czasem nie ma innej opcji.

ocenił(a) grę na 6
pan_dziejaszek

Cytatów nie pamiętam, ale wiem że gdzieś(bodajże na koszulce jednego z bohaterów) pojawiło się logo piwa EB - i to mi utknęło w pamięci. Nie wiem dlaczego tak to zapamiętałem, kiedy w to grałem byłem dzieciakiem więc piwa nie piłem ;), ale w latach 90-tych EB wydawało się wszechobecne. Swoją drogą mam wersję z CD-Action i niestety ale na win xp mi ni cholery nie chce działać :/ Już parę razy próbowałem odpalić(a w międzyczasie płyta się strasznie porysowała, co też nie pomogło) bo ostatnio to grałem z 15 lat temu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones