PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765032}
6,0 138
ocen
6,0 10 1 138
Warhammer 40,000: Dawn of War III
powrót do forum gry Warhammer 40,000: Dawn of War III

W legendarnego DoW'a zagrałem przypadkiem u kolegi. Już na następny dzień zamówiłem dla siebie DoW i dodatki WA oraz DC (po 30zł za sztukę)
Kampanie fajne, multi genialne. Ilość raz, jednostek i możliwości dawały wiele możliwości i radości z gry.
DoW II - ... warhammer 40k bez rozwoju bazy, okazał się dla mnie aż wybitną... porażką.
(Porażka? Oczywiście, że porażka. W jedynce na pewno rozegrałem ponad 1000 bitew (multi) w dwójce całe 3 bitwy i nie widziałem plusów poza grafiką... )

Jestem bardzo zadowolony, że rozwój bazy pojawi się w 3.
Po filmikach z yt gra zapowiada się świetnie i mam nadzieje, że taka będzie.
Fajne umiejętności, ale trochę przesadzone i za długie. Dobra grafika tylko mogłaby być trochę bardziej mroczna.
Balans to był duży problem w poprzednich częściach. Obecnie wygląda to dobrze (oceniam po obejrzanych grach na yt)

Minusem jest cena 189zł to dość sporo jak za grę która ma tak naprawdę niewielką zawartość. 3 rasy, chyba 16 map i kampania (z plotek) do zrobienia w 3h.
Patrząc nieco w przyszłość śmiało zakładam, że każda następna dodana rasa to koszt 200zł w dniu premiery.
Jednak, jeśli multi okaże się tak świetne jak w pierwszej części cena trochę przestaje mieć znaczenie. ;)
Któregoś weekendu rusza otwarta beta, zobaczymy czy warto kupić.
Oby było warto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones