PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656507}
6,7 7 703
oceny
6,7 10 1 7703
Watch_Dogs
powrót do forum gry Watch_Dogs

gra jest naprawdę ładna ale po 5 dniach grania nie zakumałam o co w niej chodzi, nie wciągnęła mnie jak assassins czy gta czy far cry, pierdylion rzeczy do zrobienia od samego początku a ja nie wiem po co? fatalne prowadzenie pojazdów, ale pomysł chyba mieli dobry tylko przedobrzyli. może ktos mnie przekona do grania dalej zanim odinstaluję?

użytkownik usunięty
ankha74

Zgadzam się całkowicie. Gra ma potencjał. Świetny sandbox z mnóstwem rzeczy do zrobienia i minigierkami. Tylko...historia jakoś nie wciąga, po dwóch zagraniach w minigierki mam odczucie, "no można by zagrać...ale po co?".
Do prowadzenia pojazdów da się przyzwyczaić, chociaż na początku mocno frustrujące. A w połowie gry, można misję wykonywać metodą skradania się...ale po co? W większości przypadków łatwiej jest po prostu wyeliminować posiłki i wpaść z giwerami na wierzchu niszcząc wszystko w puch.
Trochę jestem zawiedziony, bo spodziewał się po grze znacznie więcej, a niestety porzucam ją w połowie bo...szkoda mi trochę czasu - można zagrać przecież w całą masę ciekawszych tytułów na rynku. Z drugiej strony grę kupiłem za 20 PLN, więc też narzekać nie mogę.

ocenił(a) grę na 7
ankha74

Ja się przyzwyczaiłem do modelu jazdy i nawet miałem więcej satysfakcji z jazdy niż w gta 5 (w WD można robić piękne drifty) Graj tylko w główną fabułę, zadania poboczne to zwykłe fech questy czyli zapychacze zrobiłem kilka i sobie odpuściłem.

Rockman92

przekonałam się za 3 podejściem uważam że gra jest zajebista tylko trzeba ją poznać. zmieniam ocenę.

ocenił(a) grę na 7
ankha74

No to gitara, a teraz czekamy do 2017 na Watch Dogs 2 :)

ankha74

Miałem tak samo, jak Ty. Wręcz rzucałem mięsem na prawo i lewo kiedy mój samochód nie prowadził się tak jakbym sobie tego życzył. Już miałem usuwać grę w cholerę, ale znajomy doradził mi, bym spędził w niej więcej czasu i (podobnie jak to powiedział Rockman92) robił tylko fabułę, by zapoznać się lepiej z mechaniką. No i zadziałało. Nawet ta z początku frustrująca mechanika prowadzenia nie jest teraz jakimś większym problemem. Watch Dogs traktuję teraz jako odskocznię. Zamierzam przejść WD jeszcze raz na najwyższym poziomie trudności posługując się tylko pistoletem ;)

Dark Defender

gram 3 raz juz z wszytkimi pobocznymi misjami, gra jest super, fabuła super i naprawdę warto przebrnąć przez początkowe niedogodności :-)

ocenił(a) grę na 7
ankha74

też tak miałem na początku zagrałem i nie podobał mi sie i nie grałem miesiąc po przerwie teraz gram codziennie wkręciłem sie fajnie i ciekawe misje , muzyka , klimat 8/10

ankha74

Akurat gry od Ubisoftu to wszystkie po kolei trudno przebrnąć. Nie sposób tego zauważyć na moim przykładzie, bo jedynymi grami, których nie ukończyłem w ostatnich latach były: Far Cry 3, Far Cry 4, Assassin's Creed III i właśnie Watch Dogs. Far Cry 3 dałem drugą szansę po roku i bardzo mi się spodobała, wylądowała nawet w ulubionych. FC4 próbowałem trzy razy. Dwa razy przebrnąłem ponad 50% fabuły, ale dalej nie dałem rady. AC3 w sumie dałbym drugą szansę, ale ps3 sprzedałem. Watch Dogs gram obecnie po pół roku przerwy i nawet mnie wciągnął :) Takie 7-7,5 nawet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones