PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 25 912
ocen
9,6 10 1 25912
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

Jak myślicie, kogo zobaczymy w najnowszym dodatku? Mi wciąż brakuje Iorwetha, dlatego mam nadzieję, że może tym razem się pojawi (chociaż z tego co słyszałam, szanse na jego powrót są znikome) albo przynajmniej zostanie wspomniany. Wiemy na pewno, że w grze ujrzymy Annę Henriettę. Kogo jeszcze??

ocenił(a) grę na 10
SmallCannibal

też liczę na Iorwetha, nie wystarczy mi, że jest na karcie do Gwinta, ja chcę go spotkać.

SmallCannibal

już wiadomo, że pojawi się stary druh Geralta Emiel Regis, pewnie Jaskier i liczę na to że zobaczymy Ciri ;]

ocenił(a) grę na 10
ElTabasco

Wiadomo też, że Regisa ożywił jakiś inny wampir. Jestem ciekawe jak to właśnie wytłumaczą. Niestety jak na razie to mnie nie przekonuje. No ale cóż gra to gra już dużo rzeczy złamano czasami nawet zapominano o książce. Ale co się dziwić skoro to nie kanon tylko wizja twórców.

ocenił(a) grę na 10
jokxer_

Naciągane, ale to i tak lepsze rozwiązanie niż wprowadzanie na siłę Iorwetha, na co naciskało wielu graczy.

ocenił(a) grę na 10
Kij_z_tym

Historia z Regisem też się wydaję trochę wprowadzana na siłę. Jak już pisałem wcześniej jest to gra, więc mogli stworzyć całkiem nowego antagonistę/protagonistę. Serca pokazały, że całkiem nowe postacie wychodzą im na dobre. Co z resztą pokazuje jak ludzie oceniają Serca a jak Dziki Gon. Po prostu historia jest bardziej spójna a Ci, co przeczytali książki to do Serca praktycznie nie mogą się przyczepić. Ja natomiast mam nadzieje, że pojawi się Fringilla Vigo, która jak wiadomo z Toussaint i Łasiczką jest mocno związana. Wszystko jest na tacy model postaci można przecież wziąć z Dzikiego Gonu dopisać parę dialogów i gotowe. Aż głupio by było gdyby się Fringilla się nie pojawiła.

ocenił(a) grę na 10
jokxer_

Czy zgrabnie rozwiązali sytuację z Regisem, to się nam dopiero przyjdzie dowiedzieć. Na Fringilli mi nie zależy, wystarczy mi to, co nam zaserwowano w podstawie. Zresztą nie spodobał mi się też pomysł wprowadzenia starej miłości/kochanki Geralta w "Sercach...". Wyszło całkiem całkiem, po prostu nie jestem fanką tego typu rozwiązań. Poza tym i tak martwi mnie, że akcja dzieje się w Toussaint, bo czekam na coś nowego, nie odgrzewany kotlet. No i jak zauważyłeś - nowe postaci wychodzą CDPR chyba najlepiej. Nie jestem gejmingowym ekspertem, ale Olgierd to moja druga ulubiona postać ewer, a to jednak o czymś świadczy.

ocenił(a) grę na 9
Kij_z_tym

Już wiadomo jak rozwiązali sytuacje z Regisem i bardzo w porządku to wszystko wygląda, ja kupuje, jest to zrobione z sensem .

Podobno ma być też Percival... więc szykuje sie niezła popijawa przy nalewce z madragory u Geralta w Corvo Bianco dobrze by było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones